4 tipy na plavky, které sluší, sedí a jsou hezké

acupofstyle

Je to každoroční boj. Najít ty, co sluší, sedí a mají nějakou pěknou barvu... Uf! Plavky jsou často nutným zlem jinak perfektních dnů na dovolené. Pojďme to ale změnit. Poradíme, jak letos vybrat.

Tropické potisky

Hitem letošního léta budou rozhodně bláznivé tropické potisky. Květiny nejrůznějších barev a velikostí, ananasy a kiwi a zkrátka vše, co by se dalo naaranžovat do exotického koktejlu. Jsou bláznivé, vtipné a mají šmrnc. Přehoďte přes ně jen jednobarevnou tuniku (nejlépe bílou, pod kterou vynikne opálení!) a můžete vyrazit.

Topshop, H&M, F&F

Volánky

Léto patří barvám a výrazné barvy budou vypadat vždycky krásně. Letos se jednobarevných kousků ujaly střihy s volánky, dodají na hravosti a roztomilosti. 

F&F, H&M, F&F, Topshop

Sexy černá 

Pokud se na barvy necítíte, budete tuto sezónu chic i v černé klasice. Zkuste se ale odvázat alespoň ve tvarech. V obchodech aktuálně najdete super rafinované kousky, které možná nejsou ideální na opalování, za to ale na pláži zaručeně zajistí pozornost. Jsou to typy zavazování, průstřihy či naopak látka navíc ve formě kalhotek s vysokým pasem či podprsenkou, která je spíše jako korzet nebo zkrácený top.

F&F, H&M, Lindex, H&M

Jednodílné

Pro ty, které naopak pohledy ostatních nerady přivolávají, jsou tu stále plavky v celku. Letošním hitem je námořnický styl. Tmavě modrá a proužky. Oblékněte přes ně kraťasy do  pasu a můžete v nich vyrazit klidně i do města. Místo odhaleného dekoltu se zaměřte na výstřih na zádech. Není tak prvoplánový, je více sexy a hlavně se v něm sama budete mnohem lépe cítit.

Lindex, F&F, F&F, Topshop