5 tipů na nejlepší jarní boty

acupofstyle

Jarní boty mi dělají snad největší radost. Ten blažený pocit, kdy člověk vymění uzavřené kozačky za sandály a nemodrají mu prsty zimou! Volné kotníky, paty, nárty... Pokud máte pocit, že každý rok nosíte v podstatě ten samý typ boty, koukněte do našich tipů. Trendů je letos nespočet a my jsme jich vybrali pět.

Sneakers

S hitem stylu normcore, který hlásá jednoduchost, pohodlí, přišly tenisky. Dřív byste si je vzaly na sport nebo možná tak na víkendový nákup v sámošce. Teď se dělají v nejrůznějších provedeních a není trapné vzít si je do práce a klidně i se sukní. Jsou ideálním společníkem na hektický městský život, ale můžete je obout i na víkendový výlet nebo v nich třeba rovnou vyběhnout na ranní trénink!
Zleva: New Balance, Toms, Vagabond (Baťa), Aldo, Botas66, Aldo

 

 

Špičky

Klasika pro ty elegantní z nás. Trendem letošní sezóny je tvar do špičky. Mohou to být balerínky, lodičky nebo polobotky. Špičatý tvar možná překvapí, ale rozhodně dodá sebevědomí; opticky totiž prodlužuje nohy. Vezměte si k nim úzkou sukni či skinny jeans a halenku.
Zleva: ALdo, H&M, Baťa, Aldo, Topshop

Sandály

Pohodlné sandálky letos vedou ve dvou provedeních: vtipné retro gumovky, které dodají outfitu trochu humoru, i šněrované sandálky s inspirací v antice. Ty seženete jak nízké, kotníkové, tak s délkou až ke kolenu. V takovém případě si ale dejte pozor na zbytek outfitu, aby to celé nepůsobili levně a kýčovitě.
Zleva: Aldo, Mango, Aldo, Juju (Urbanlux), Juju (Urbanlux), Topshop

Nazouváky

Nazouváky mají v botníku místo i letos. Jsou pohodlné a univerzální. Ty jemnější mohou nahradit balerínky a drsnější zase klasické tenisky. S přechodem k létu se na světlo ukáží i espadrillky, plážové látkové boty, které byly in už před dvaceti lety.
Zleva: Vans, Toms, H&M, Aldo, Aldo

 

Bez paty

Kotníkové boty na podpatku, které působí jarně především díky rafinovaným průstřihům. Horkou novinkou je průstřih na patě a otevřená špička. Tyhle boty mají hned dvě výhody: jsou elegantní a díky širokému podpatku na nich bez problému vydržíte celý den.
Zleva: Aldo, H&M, Aldo