Galerie: Jak celebrity slavily Den díkůvzdání

Redakce

Den díkůvzdání je svátkem, kdy lidé tráví čas se svou rodinou, udělají si výbornou hostinu a užívají si společné chvíle. Jak takové svátky slaví celebrity? Honosně, samozřejmě, jak jinak.

Rodina Kim Kardashian – Kardashianovi měli rozhodně nejvíce luxusní hostinu. Jak si připravili stůl a pokrmy, to vás dostane. Otázkou však tedy zůstává, jestli si to udělali sami, nebo to připravilo jejich služebnictvo. Co myslíte? Je co závidět každopádně…

Martha Steward – Slavná americká obchodnice, novinářka a televizní moderátorka se má také čím chlubit, pokrmy jsme neviděli, ale ten stůl? Nádhera.

Michelle Obama – Rodina Baracka Obamy strávila Den díkůvzdání přesně tak, jak by to možná někdo nečekal, ale jiné to zase nepřekvapí. Pomáhali druhým. Není to krásné?

Chrissy Teigen – Modelka a žena zpěváka Johna Legenda vložila na Instagram velmi veselou fotografii. Jsou na ní zobrazeni účastníci díkůvzdání – před a potom. Před jídlem to byli naprosto obyčejní lidé, ale po? Tlusťoši! Naštěstí jen díky aplikaci v mobilu.

Gwyneth Palthrow – Rodinné selfie s hromadou jídla, ale i lidí. Krásné a dojemné rodinné shledání, tak to vypadalo u této herečky.

Naomi Watts – Půvabná herečka vám na své fotografii možná nažene hrůzu. Má v ruce velké vidlice!

Jaime King – Rozkošná herečka dala na Instagram rozkošnou rodinnou fotografii. Je zde i nový přírůstek do rodiny.

Kate Hudson – Tak ta má snad největší stůl ze všech. Kolik jich v rodině proboha je?

Den díkůvzdání v seriálech: Tyto scény byly NEJ

Hunger Games v číslech: Kolik Katniss vystřelila šípů a další zajímavosti