Jak být do sezóny plavek ve formě?

Redakce

S nadcházejícím jarem se blíží i sezóna odhalujících topů a šatů a než se nadějeme, máme tu období plavek. Moderní žena neponechá nic náhodě, a tak se pojďme podívat, jak se po zimě připravují české modelky a moderátorky.

Eva Decastelo, Lejla Abbasová, Inna Puhajková, Hana Mašlíková a Romana Pavelková se místo na kávu a dortík sešly na „pokec“ na klinice krásy, aby šly přírodě trochu naproti. A co z tohoto setkání vzešlo?

Všichni určitě znáte, že přes veškerá cvičení a diety se někdy nedaří dostat do formy některé problematické partie. Své o tom ví například Lejla Abbasová, které se nedaří udržet štíhlé paže. Dobrou službu ženským partiím neudělá ani těhotenství a porod, tak například Eva Decastelo by si chtěla po dvou dětech nechat zformovat břicho a zadeček.

Inna Puhajková by zase ráda zapracovala na vnitřní straně stehen a bocích. Inspirací byla Romana Pavelková, která půl roku po porodu podstoupila proceduru s využitím rázové vlny, aby si zpevnila zadeček.

A problematické nemusí být jenom tyto partie, můžete být se svým tělem spokojená jako například Hana Mašlíková, která díky svému partnerovi – osobnímu fitness trenérovi – má tělo v perfektní formě. I pro ni však klinika krásy nabízí služby v podobě vyhlazení vrásek a projasnění pleti v obličeji.

Každá žena je svá a potřebuje prostě něco jiného. Nalézt ideální individuální řešení pro každou z nich jim pomohla majitelka kliniky krásy Alena Jírů, která si na naše modelky a moderátorky udělala čas, a na úvodním setkání s malým pohoštěním vybraly řešení šité na míru každé z nich.

13 zdravých svačinek, které mají méně než 100 kalorií

Dominika Myslivcová nafotila odvážné fotky. Honoráře se na místě vzdala!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit