Mladá studentka přišla o obě nohy a prsty na ruce! Myslela si, že jde o chřipku, ale…

Redakce

Devatenáctiletá Charlotte Hannibal se začala po párty s přáteli cítit špatně. Vše naznačovalo tomu, že se jedná o chřipku, ale nakonec to bylo něco horšího!

Charlotte byla zdravá mladá dívka, ale po párty s přáteli se jí udělalo zle a zkolabovala. V nemocnici se zjistilo, že jde o meningitidu a byla zde hospitalizována po dobu dvou měsíců. Lékaři se nakonec rozhodli, že jí amputují obě dolní končetiny a pět prstů na ruce, protože jí chtěli zachránit život.

O rok později je Charlotte opět optimistická a vidí vše pozitivně, protože porazila smrt. „Cítím se neuvěřitelně šťastně. Jsem stále naživu, i když jsem přišla o obě končetiny a prsty, někteří lidé přijdou o víc,“ svěřila se Charlotte.

Každý týden má několik rehabilitací a nyní může jezdit i na kole, jíst pomocí jedné ruky a může si dokonce lakovat i své náhradní nohy. Nyní chce, aby byl každý očkován proti této těžké bakteriální infekci. Aby se jim nestalo to, co jí.

„Slyšela jsem, že mnoho lidí se bojí injekcí, ale moje rada je, že jedna jehla stojí za to, aby člověk zabránil tomu, co se stalo mně,“ dodala Charlotte.

Karel Gott trpí nádorovým onemocněním mízních uzlin

Lékaři probudili Michala Hrůzu z umělého spánku