Na Juste Debout Prague 2009 se bude soutěžit o nejslavnější battle Evropy


Kvalifikační kolo pro střední a východní Evropu na nejuznávanější battle světa Juste Debout proběhne v sobotu 7. února v Praze na Vinohradech. Na taneční akci s názvem Juste Debout Prague změří síly zástupci čtyř zemí: Česka, Slovenska, Polska a Maďarska. Vítězové každé kategorie postoupí do finále Juste Debout 3. března v Paříži.

Soutěžit proti sobě budou dvojice ve čtyřech kategoriích: new style, house dance, popping a locking. V porotě zasednou mistři jednotlivých stylů, tentokrát  Ange a Régis Truchy z Francie a Američané Shannon Whichway Sha a Tony Go Go. Workshopy s těmito tanečními hvězdami mohou zájemci navštívit už v pátek 6. února v prostorách BDS Academy v Sokole Vinohrady.

na Juste Debout Prague 2008

Když před osmi lety přišel francouzský tanečník Bruce Ykanji s nápadem na malý přátelský battle nazvaný Juste Debout, asi netušil, že se právě rodí jedna z největších tanečních akcí na světě. Už během několika let se soutěž usadila v povědomí celé taneční scény a v současnosti přijíždí na pařížské finále lidé ze všech koutů planety. Loni přijelo více než pět tisíc fandů! Právě díky velké prestiži akce dorazí na pražskou kvalifikaci převážně profesionální tanečníci. Bude se tedy rozhodně na co dívat. (mal)

Juste Debout Prague
Kde:
TJ Sokol Královské Vinohrady, Praha
Kdy: 7. února
Čas: 16:00
Vstup: 300 Kč
Oficiální web