Ozzy Osbourne skoro neslyší a má strach z výšek

Lubos-Prochazka

Britský muzikant Ozzy Osbourne (61) prý skoro neslyší. Bývalého člena metalové skupiny Black Sabath, kterého někteří nazývali "knížetem temnot", k tomu trápí různé strachy a fobie. Přiznal to v rozhovoru pro německý tisk.

jkOzzy Osbourne se o svých problémech rozpovídal pro německý list Süddeutsche Zeitung. "Daří se mi dobře. Ale s ušima je to špatné. Nechte si čtyřicet let pouštět do obličeje všechny ty decibely. Jsem skoro hluchý a rozumím jen trochu, když někdo stojí přímo přede mnou," přiznal Ozzy. Dodal, že nahluchlost dovádí jeho ženu Sharon k šílenství. Prý totiž buď nerozumí ničemu, nebo všemu rozumí špatně.

Strach z výšek
"Ještě dnes mám také strach z idiotských věcí, například z výšek. Nemůžu vylézt ani na žebřík, aby mi nebylo špatně," prozradil dál Osbourne, který se roky potýkal se závislostí na alkoholu. "Čtyřicet let jsem byl jen ožralý. Důvod se vždycky našel, nuda, stres, tréma."
Nakonec se muzikant ocitl ve skupině anonymních alkoholiků a začal se léčit. Člověk se prý diví, koho všeho při tom potká. "Třeba v parku jedné kliniky jsem narazil na Erika Claptona. Chtěl jsem přejít na druhou stranu, protože jsem ho neměl rád, ale on zavolal: ‚Ozzy!‘. Chvíli jsme se bavili, vlastně je to docela milý typ."

Témata:
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit