Společenský experiment, který všem vyrazil dech: Pětašedesátiletý muž si na Times Square bral dvanáctiletou dívku!

Redakce

Na Times Square probíhal velmi zajímavý experiment, který udělal pořádný poprask, protože o něm nikdo nevěděl a lidi si mysleli, že je vše skutečné. Přitom to byl prank.

Co byste dělali, kdybyste uviděli svatební párty a v hlavní roli by byli pětašedesátiletý ženich a dvanáctiletá nevěsta? Nevíte?

Tak si představte, že přesně tohle se stalo a ještě ke všemu uprostřed Times Square a všichni kolemjdoucí tomuto aktu přihlíželi! Jednalo se však pouze o společenský experiment, který měl zvýšit povědomí o nezletilých dětských nevěstách.

Newyorčané byly opravdu rozzlobení a dokonce chtěli volat i policii, protože si stáli za tím, že to není správné. „Zavoláme policii, ten člověk musí pod zámek,“ řval kolemjdoucí muž.

Za vše může Youtuber Coby Persin, který to má na svědomí. Právně schválený věk pro manželství se po celém světě liší a někde také záleží na souhlasu rodičů. V některých státech v USA je to opravdu nízké, a to dvanáct let u dívek a čtrnáct let u chlapců. Ve velké Británii je to šestnáct let a v Súdánu deset let. Je to opravdu šílené! Podívejte se na zajímavé video a napište, co si o tom myslíte.

Hodně emotivní žádost o ruku: Dívka omdlí! Snad radostí… Video

18 inspirativních fotek: Jak si vyfotit den D