Vylepši můj tanec, říkají hosté pořadu Pimp My Dance


Objevil se nový pořad, který propaguje kulturu pouličního tancování – zábavná show Pimp My Dance (Vylepši můj tanec). Vytvořil ji tanečník, komik a beatboxer Freaky Jezus ve spolupráci s internetovou televizí Bedna.tv. Co originálního tahle taneční relace přináší?

V každém díle se na Bedna.tv setkáme s  hostem, který si přišel „vypimpovat“ svůj taneční styl. Bláznivý moderátor Freaky Jezus hosta vyzpovídá a za pomoci tzv. centrálního mozku všeho tanečnictva poradí, jakým krokem by měl dotyčný obohatit svůj pohybový repertoár. Na konci pořadu dostane tanečník prostor předvést své umění. Doposud show navštívili například rapper Kid Lucky, tanečník Piro nebo členové věhlasné skupiny Dance 2XS.

Tancovat vás nenaučí
Pořad Pimp My Dance nepřináší pro laiky hlubší vhled do taneční kultury. Hlavním cílem několikaminutové show je především pobavit, teprve ve druhé řadě poučit. Snad jedinou reprezentativní složkou tance jsou závěrečné exhibice pozvaných hostů. Diváci tak mohli v minulých dílech vidět styly, jako jsou krump, jazz, hip hop nebo moonwalking. Na pořad se ale dívejte s nadhledem. Pimp My Dance vám taneční kvality moc nezlepší. Pokud se opravdu chcete něco naučit, navštivte taneční workshop.

Podívejte se na Freakyho Jezuse

http://www.youtube.com/watch?v=fFRVvLQhXqY&feature=PlayList&p=0EF1A1E1260B59A2&index=2

Grotesknost v podání Freaky Jezuse
Někteří sledují pořad hlavně kvůli pobavení, bravurnímu (až trochu bizarnímu) způsobu moderování Freakyho Jezuse, který má za sebou celkem bohatou taneční minulost. Začínal jako bboy, poté přesedlal na Electric Boogie, ve kterém se dokonce stal mistrem světa. Také se věnuje beatboxu – účinkuje ve známém BeatBurger Bandu, moderuje a vystupuje v divadle Archa. Jezusův groteskní projev v show Pimp My Dance nemusí vyhovovat každému, rozhodně však zaujme. A to platí o celém pořadu.

 

Témata:, ,