10 + 1 důvodů, proč byste si už konečně měla svého přítele vzít

Eva Vogelová

Přemýšlíte o svatbě se svým milým? Neuvažujte o tom, ale rovnou do toho skočte. Máme pro vás hned několik důvodů, proč byste se měla vdát.

 1. Chodíte s ním několik let. Máte za sebou ve vztahu pěknou řádku let? Tři, čtyři, pět nebo i více? Rozumíte si? Dokážete se spolu po hádkách vždycky nakonec udobřit? V tom případě nemáte už moc na co čekat. Lepší vztah už s žádným mužem pravděpodobně mít nebudete.
 2. Máte společné priority. Sdílíte společné zájmy, sny, priority a cíle? V tom případě se k sobě skvěle hodíte. Pokud si k tomu ještě spolu dobře rozumíte a máte se rádi, nemáte na co čekat. Klidně do toho skočte.
 3. Pokud si ho chcete přivázat více k tělu. Máte svého přítele ráda, rozhodně se ho nechcete vzdát, ale váš vztah stagnuje? Pravděpodobně potřebuje něčím oživit. Co třeba svatbou? Ta vás více sváže k sobě dohromady a partner už vám jen tak neuteče.
 4. Konečně někdy budete vypadat jako opravdová princezna. Některým ženám velmi záleží na tom, jak vypadají. Jaká žena by nechtěla mít krásné svatební šaty, podle svého vkusu, komplikovaný účes a líčení od profesionála? Žádnou takovou neznáme. Užeňte svého chlapce do chomoutu, ať máte důvod vypadat jako ze žurnálu.
 5. Budete středem pozornosti a všichni vám budou přát štěstí. Svatební den je jen o novomanželích. Sluší se, aby ostatní příbuzní a přátelé dvěma hrdličkám přáli všechno nejlepší. Všichni z vás budou nadšení.
 6. Budete se moct bez výčitek pořádně nacpat. Když se řekne svatební hostina, představíme si spoustu skvělého jídla. Vy nejspíš taky. Ve svůj svatební den se s čistým svědomím můžete vykašlat na diety a pořádně se nadlábnout.
 7. Pořádně si zapaříte. Svatba bude jedna velká party. Všichni se budou skvěle bavit. V ten moment vám nebude vůbec nic chybět a budete se cítit skvěle. Proč si ho neprožít?
 8. Užijete si s kamarádkami rozlučku se svobodou. Vaše přítelkyně vám jistě připraví pořádnou jízdu. Přes den si uděláte společný výlet. Večer si spolu pořádně zapaříte a zlijete se pod obraz. Kdo by to nechtěl?
 9. Konečně se zbavíte starého příjmení. Máte příšerné příjmení, které vám nikdo nezávidí? Máte dvě možnosti. Jedna z nich je, že se necháte přejmenovat, a druhá, že se vdáte. Co je lepší? Rozhodně svatba! Nebudete muset ostatním vysvětlovat důvod, proč máte jiné příjmení, ale nejste v chomoutu. Nejspíš by se vám smáli.
 10. Konečně si zase někam vycestujete, protože musíte jet na svatební cestu. Nemá rád váš přítel cestování? Pokud si vás vezme, bude se muset obětovat a jet s vámi na svatební cestu. A ne ledajakou, musíte si vybrat opravdu nějakou luxusní. Ať to stojí za to.
 11. Dostanete od svých blízkých spoustu dárků. Svatba má samé plusy. Čím více lidí si na ni pozvete, tím více dostanete dárků. Zvykem bývá, že rodiče přispívají novomanželům na společné bydlení. Další blízcí se mohou složit na novou telku, počítač či další potřebnou elektroniku. Pokud potřebujete nové vybavení do bytu či domu, svatba je jasná volba.

Témata:,