10 + 1 věcí, které kluci závidějí holkám: Také chceme šatičky a culíky!

Redakce

Je to otázka, kterou si každé dítě položí nejpozději na písku v mateřské školce. Jsem radši holčičkou nebo je lepší být chlapečkem? Později jsou ženy ve společnosti různě znevýhodněné. Mají menší plat na srovnatelné pozici, šovinisté je poplácávají po zadečku a vůbec se po nich spousta lidí vozí. Koule.cz si ale myslí, že nakonec mají chlapci ženám co závidět.

 1. Hitparádu obdivu a závisti musíme začít u těch dvou kopulí milánské katedrály, jak se jim také přezdívá. Kdyby kluci měli prsa, sahali by si na ně celé dny. Je to pro ně kouzelná a málo pochopitelná hračka schopná vlastního života.
 2. Šatičky. V létě se kluci zapařují a zahřívají, kdežto holky mají odvzdušněné modely šatů. Navíc jsou v nich hrozitánsky sexy. Už aby bylo léto!
 3. Bezúhonnost. Jak jinak nazvat holku, co ještě menší holku vezme do náručí, aby ji utěšila. U kluků hrozí, že po něčem takovém je nařknou z pedofilie.
 4. Uši. Holky nemají velké ostávající plachty. Když ano, nechají si je přišít.
 5. Velikost obuvi. Kluci mají třeba velikost 46. Holky mají, co je malé a hezké.
 6. Holky dospívají prý už ve 12 – hranice se neustále posunuje směrem dolů. Klukům to trvá do smrti.
 7. (Ne) padání vlasů. Kluci mají kouty už v 16 letech. Holky jsou na tom o poznání lépe. A paruky jim taky sluší více než chlapcům příčesek.
 8. Malování se. Za dob králů se šlechta i její mužská část běžně fintila a malovala. Dnes si rtěnku na pusu chlapík při smyslech nedá.
 9. Ochlupení. Kluci ho mají na zadku, ramenou a v uších. Holky si ho kdyžtak prostě vytrhají.
 10. Pláč. Kluci na veřejnosti nemohou plakat. Doma vlastně také ne. Holky kdykoliv.
 11. Smysl života. Holky ho mají daný tím, že se mohou stát matkami. Kluci si ho musí teprve hledat.

Herečka z Fantastických zvířat ukázala bobříka

Dům tety Harryho Pottera, kde slavný čaroděj žil, je na prodej. Takto to vypadá uvnitř!