10 + 1 zajímavých míst, kde můžete mít sex, když to doma zrovna nejde

Redakce

Stále nemáte své vlastní bydlení a okupujete dům či byt rodičů? Máte chuť se svým protějškem na sex, ale příbuzní zrovna dorazili domů? Nezoufejte! Vyrazte do ulic. Poradíme vám, jaká zajímavá místa venku můžete využít ke žhavému sexu.

 1. Knihovna

Jste velcí knihomolové a milujete prostory knihovny? Pokud se nebojíte, že vás někdo načapá, najděte si v knihovně tmavý koutek, nejlépe bez kamerového systému, a rozjeďte to mezi regály plnými voňavých knih. Zažijete vzrušující dobrodružství, stejně jako hlavní hrdinové z některých uměleckých děl.

 1. Auto

Auto je volba pro ty, co už si vážně nevědí rady. Pokud jste mezi nimi, snažte si sex i užít, nejen vykonat svoji potřebu. Mít pohlavní styk v autě není jednoduché. Uvnitř je poměrně málo místa. Projevte trochu kreativity a vymyslete si různé polohy. Uvnitř auta se jich dá provádět spousta. Pokud se nebojíte, že zmrznete, můžete to risknout na kapotě. To je pořád lepší varianta, než někde venku na chodníku.  

 1. Stan

Vytáhněte z půdy stan, který si postavíte na nějakém klidném místě. Nejlépe u lesa. Nejenže si užijete skvělého sexu, ale zažijete i dobrodružství. Stačí si vzpomenout na nějaký horor, ve kterém pár stanoval u lesa. Adrenalin sexu prospívá. Neváhejte a udělejte si výlet na okraj města či vesnice. Nebudete litovat.

 1. Veřejné záchodky

Každý pár by si měl vyzkoušet sex někde na veřejných záchodcích. Pokud momentálně nemůžete řádit doma, zajděte si někam do kavárny, hospody či na párty do klubu. Snažte se vybírat podnik na lepší úrovni, abyste měli jistotu, že tam budou mít hezké a čisté záchodky. První rychlovka na toaletě pro vás může být velmi vzrušující a zároveň okoření váš vztah.

 1. Čajovna

Čajovna je pro sex ideální. Najdete v ní klid, mír a voňavý kouř z vodní dýmky. Zarezervujte si ten nejtemnější kout, kde na vás nikdo neuvidí. Není to sice na dlouhé a romantické hrátky, ale rychlovka z toho může být velmi povedená.

 1. Bazén

Spojte příjemné s užitečným. Zaplavte si, protáhněte kosti a dopřejte si příjemný sex ve vodě. Nejlepší by bylo, kdybyste zalezli do vířivky s bublinkami. Čím více bublinek, tím méně bude vidět, co vlastně v té vodě děláte. Pokud jste odvážní, můžete to tam rozjet, i když v ní už někdo bude sedět. S trochou opatrnosti to nikdo nepozná.

 1. Dům hrůzy

Máte poblíž bydliště pouťovou atrakci? Využijte toho. Navštivte strašidelný dům. Najděte si tam pohodlné a skryté místo a rozjeďte to. Svědky vašeho vášnivého aktu vám budou jen umělé příšery. Trochu adrenalinu a nepohodlí vám při sexu neuškodí. Právě naopak. Bude to vzrušující.

 1. Kino

Dávají v kině jen nudné filmy? Nevadí. Vy si je můžete zpříjemnit. Pokud půjdete na nejhorší film všech dob, budete mít jistotu, že tam bude málo lidí. Objednejte si lístky do poslední řady, udělejte si pohodlí a věnujte se lechtivým hrátkám.

 1. Skleník

Máte na zahradě skleník? Sbalte si z domu deky a přemístěte se nimi do skleníku. Bývá tam tepleji než venku. Navíc hlína je měkká. Hoďte na ni deky a v sexu vám už nic nebude bránit vůbec nic. Vaši příbuzní budou zalezlí doma a nic nepoznají.

 1. Zkušební kabinka

Zajděte s protějškem na nákupy a nenápadně se zašijte s vybranými kousky oblečení do zkušební kabinky. Hlavně si vyberte obchod, kde jsou kabinky prostorné, a nejde z druhé strany vidět na nohy. To by byl průšvih.

 1. Výtah

Skočte si na rychlovku z pokoje rovnou do výtahu. Jediné, co při sexu musíte dělat, je mačkat neustále knoflíky, abyste jezdili pořád nahoru a dolů. Nechcete mít přece nevítanou návštěvu. Co kdyby vás při tom přistihl soused?

6 důkazů, které vás usvědčí z toho, že jste v posteli fakt špatní

Pokud váš kluk odmítá dělat v sexu těchto sedm věcí, pošlete ho někam