10 + 1 způsobů, jak přimějete svoji slečnu, aby do vás byla totální blázen

Redakce

Máte novou slečnu a přejete si, aby se do vás opravdu zamilovala? Dáme vám několik tipů, díky kterým se vám to podaří.

 1. Mějte s ní trpělivost. S ženami je občas kříž. Někdy mají své nálady a nechovají se ke svému blízkému okolí zrovna nejlépe. Ony to ale vědí. Dejte jí najevo, že máte pro ni pochopení a hlavně trpělivost.
 2. Nenuťte ji trávit s vámi každou chvíli. Ženy mají rády určitou svobodu. Když začnou s někým chodit, chtějí si zachovat své zájmy a mezi nimi hlavně posezení či výlety s přáteli. Pokud svojí milé tohle vezmete, bude si připadat jako v kleci. Tímhle si ji rozhodně nezískáte na svoji stranu.
 3. Buďte jí oporou. Podpořte ji vždy, když to potřebuje. Obejměte ji, pohlaďte i polibte. Pokud za vámi ve tři ráno přijde s brekem, neodmítněte ji. Nastavte jí svoji náruč. Bude vás za to milovat a uvědomí si, že jste nejlepší chlap pod sluncem.
 4. Nesmějte se jí, když brečí u dojemného filmu. Dívky jsou velké citlivky. Pokud jim pustíte romantický film typu Titanic, nedokáží se ubránit slzavému údolí. Neměli byste si z nich dělat kvůli tomu legraci nebo se jim dokonce vysmívat do obličeje. Jednoduše ji obejměte a raději se zdržte jakýchkoliv poznámek.
 5. Když o sobě pochybuje, ujistěte ji. Ženy mají někdy sebevědomí až do nebes, ale jindy jim zase slétne až na dno. Pochybují o svých schopnostech, dovednostech a celkově o svém životě. V takových chvílích si svoji milovanou přiviňte k sobě a ujistěte ji o tom, že má momentálně jen špatnou chvilku.
 6. Nekritizujte její módní vkus. Každá žena se chce líbit a občas na sebe hodí vyzývavé hadříky. Jednou za čas slečny tu potřebu mají. Chtějí ukázat světu, že jsou kočky. Nekritizujte za to svoji milou. Všichni alespoň uvidí, jaký máte doma pěkný kus.
 7. Nerozebírejte do detailů její minulost. Věci, které se staly, už nelze změnit. Navíc, pokud jsou vaší polovičce nepříjemné, neměl byste je vytahovat na povrch. Zbytečně ji tím rozrušíte a uvrhnete do splínu.
 8. Vyslechněte ji. Ženy jsou rády, když se mají komu vypovídat. Pokud zrovna nebude na blízku její kamarádka, měl byste tuto roli zastat vy. Když bude vaše drahá polovička cítit, že je opravdu ve vašem zájmu jí naslouchat a porozumět, bude se s vámi cítit jako v sedmém nebi.
 9. Překvapujte ji. Nemusíte své milované polovičce kupovat drahé dárky. Stačí, když ji občas někam pozvete, darujete květinu, čokoládu nebo pomůžete s náročným úklidem. Všechno se počítá! Ženy milují muže, kteří je dokáží překvapit vhodnými věcmi nebo činy.
 10. Rozesmívejte ji. Ženy se rády smějí a baví. Věnujte časté úsilí tomu, abyste rozesmáli svoji partnerku. Není pro muže nic krásnějšího, než když vidí úsměv na tváři své krásné polovičky. Pokud se s vámi nebude nudit, máte to v kapse.
 11. Občas jí něco dobrého uvařte. Dívky jsou rády, když pořád jen nemusí stát u plotny a vařit. Pokud tuto šichtu za ni párkrát převezmete vy, bude z toho nadšená a nejspíš vám i skočí kolem krku.

18 věcí, které byste neměly dělat krátce před 25. narozeninami

26 trapných balicích hlášek, kterými se vás bude nějaký chlap snažit sbalit