10 bizarních sci-fi sexuálních scén, po kterých už nebudete chtít žádného mimozemšťana ani vidět

Pavla Gabrhelíková

Můžete milovat sci-fi, jak chcete, ale na sexu s mimozemšťany nic skvělého prostě není. Přesvědčí vás o tom těchto sedm filmů, po nichž možná nebudete chtít mít sex ani s pozemšťany.

Spletenec

Znásilnění je samo o sobě odporné. Když vás ale znásilní nechutná příšera na hranici mezi člověkem a zvířetem, je to teprve hnus.

Barbarella

Orgasmus je úžasná věc. Ale po sexuální scéně z tohoto filmu vám bude připadat spíš jako groteskní sci-fi pošetilost. Většinou jsou hračky, co nám pomáhají k orgasmu, fajn. Tohle je ale moc. A k tomu ta hudba…

Větrelec

Sci-fi, po jehož natáčení musela chodit k psychiatrovi i Sigourney Weaver, možná neobsahuje prvoplánové sexuální scény. Když se ale jedna z příšer přisaje na Kaneův obličej, vlastně mu osouloží hlavu.

Avatar

Na milostné scéně modrých mutantů není vlastně vůbec nic úchylného. Je to jen bizarní a velmi citlivé. Jejich sex spočívá v propojení nervového systému pomocí copů.

Battlestar Galactica

Představte si, že vám po sexu začne svítit páteř. Přesně to se totiž stane po sexu kyborgům ve sci-fi z roku 2003. Není to trochu… děsivé?

Zámek

Mimozemšťani většinou k sexu nepotřebují žádný fyzický kontakt. Tady jeden uspokojuje ženu v bazénu svou psychickou silou. A ona se rozsvítí. Doslova.

Starman

Stařičké sci-fi o mimozemšťanovi, který oblbne vdovu. Vezme na sebe podobu jejího manžela a mají sex.

Evil Aliens

Tady není o nechutnosti nouze. Mimozemšťanský sex a chirurgické oplodnění vás ale od souložení minimálně na týden odradí. A taky od bratříčkování s lidmi z jiných planet.

Krásná mimozemšťanka

Tohle je spíš legrace. Kim Basinger se tu snaží jako mimozemšťanka dozvědět co nejvíc o lidském sexu. Když konečně na věc dojde, postel se promění v ohňostroj.

Mutant

Mimozemská nymfa najde ideální lidskou bytost. Když dotyčného svede, vypadá na chvíli jako to, co opravdu je, a je to strašidelné. Jinak doporučujeme tento film všem fanouškům bizarního porna.