10 celebrit, co přišly o nevinnost s jinou celebritou

Redakce

Tenkrát poprvé - přiznejte se, že to byla jedna z prvních rubrik, které jste nalistovali v každém novém Bravíčku! Každý ho prožívá, připravuje se na něj a taky se trochu děsí. A teď si představte, že byste měli nevinnost ztratit se slavnou hollywoodskou hvězdou! Sen, nebo noční můra? Našli jsme celebrity, které zalovily v hvězdném rybníčku. O některých už jste možná slyšeli, jiné příběhy vás jistojistě překvapí!

  1. Taylor Swift a John Mayer

Povídá se, že Taylor si svůj věneček schovávala až do 21 a pak ho věnovala fešnému herci Jakeovi Gyllenhaalovi. Ale pravda je taková, že se to stalo ještě dřív s Johnem Mayerem. Pokud vám to jméno nic neříká, vězte, že je to několikanásobný držitel ceny Grammy, zpěvák, kytarista a skladatel. A že prý Taylor dal kopačky krátce po jejím poprvé. To není moc džentlmenské! Potvrzuje to i její text k písničce Dear John, kde zpívá: “Drahý Johne, teď, když jsi odešel, to všechno vidím. Nemyslíš, že jsem byla moc mladá, abys se mnou zametl? Holčička v šatech, plakala celou cestu domů, kdybych to jen tušila dřív.” Au.

  1. Kirsten Dunst a Jake Gyllenhaal

Tohohle fešáka zřejmě nevinné dívky dost přitahují. Když to nestihl s Taylor, zapsal se navždy do paměti alespoň Kirsten Dunst. Půvabná zrzka v jednom rozhovoru řekla, že byla panna do 19. Pak začala randit s Jakem Gyllenhaalem a sbohem, nevinnosti! I když to nikdy veřejně nepřiznali, návštěvníci jednoho koncertu přísahají, že je slyšeli, jak si to rozdávali na záchodcích. My se Kirsten ani moc nedivíme, na Jakea bychom se taky nevydržely jen koukat.

  1. Vanessa Hudgens a Zac Efron

Bylo jí teprve 17, když na natáčení populárního seriálu Muzikál ze střední potkala kolegu Zaka, tehdy 18letého. A byla to láska na první pohled a nezůstalo jen u pohledu. Nikdy to ani jeden z nich nepotvrdil, ale vzhledem k tomu, že Vanessa je z dost konzervativní rodiny a před Zakem s nikým nechodila, dá se snadno odhadnout, že svůj věneček během pětiletého vztahu věnovala právě jemu.

  1. Joe Jonas a Ashley Green

Zpěvák, hudebník a herec Joe, kterého znáte ze skupiny The Jonas Brothers, kterou založil (překvapení!) s bratry Nickem a Kevinem, dlouho nosil prstýnek jako symbol panictví. A pak, k šoku mnohých fanynek, prstýnek najednou záhadně zmizel. Joe nikdy nepřiznal, která žena ho zasvětila do milostných tajů, ale v jednom rozhovoru prohlásil, že o panictví přišel ve svých 20, a tehdy randil s Ashley Green. Kdo by taky odolal okouzlující upírce ze Stmívání?

  1. Selena Gomez a Justin Bieber

Tenhle páreček zrovna nikoho nepřekvapí. Selena měla plnou pusu řečí o tom, jak si chce své panenství uchovat, a v 17 ukazovala svůj prstýnek jako symbol nevinnosti, ale pak potkala Justina. Ten se později nechal slyšet, že to byl on, kdo se první probojoval do Seleniných kalhotek. A jak ukazují tehdejší fotky, ti dva ze sebe nemohli spustit oči ani sundat ruce. Takže něco na tom nejspíš je!

  1. Jessica Simpson a Nick Lachey

O Jessice se dlouho vědělo, že si své panenství střeží jako poklad. A vydržela to až do svatby se zpěvákem Nickem Lacheym, kterého si vzala ve svých 22 letech. A aby se nám to trochu zamotalo, s Nickem se po třech letech rozvedla a vzala si Johna Mayera – toho, co připravil o počestnost Taylor Swift. Jessica se v manželství očividně dost naučila, protože o ní John prohlásil, že je jako “sexuální napalm.”

  1. Kirsten Stewart a Michael Angarano

Čekali jste, že Kirsten byla stejně nevinná jako Bella a počkala si na svého Edwarda, totiž Roberta? Kdepak. Herečka už od 14 randila s o 4 roky starším kolegou Michaelem Angaranem, kterého proslavila role v seriálu Will a Grace. Když ho Kirsten nechala právě kvůli Pattinsonovi, podle jeho vlastních slov mu doslova zlomila srdce. Jenže koho by, navíc v pubertě, tak dlouho bavil kluk, co o sobě sám prohlásil: “Jestli je na světě někdo, kdo radši zůstane doma u telky, než aby vyrazil pařit, pak jsem to já.” 

  1. Paris Hilton a Randy Spelling

Hltali jste příběhy společenské smetánky v seriálu Superdrbna? Vězte, že takhle to ve vyšší společnosti fakt chodí. Miliardářská dcerka Paris o to přišla se synkem producenta seriálu Beverly Hills Randym Spellingem. Brácha o něco slavnější Tori, která v BHčku hrála Donnu, ji o to připravil v luxusním hotelu. A načapala je přitom Parisina babička! Možná Paris nikdy neřešila, kde vzít peníze na nové boty nebo na večírek, ale jinak má očividně úplně stejné problémy jako běžní smrtelníci.

  1. Britney Spears a Justin Timberlake

Britney si na image nevinné školačky postavila kariéru. O panenství pak slavně přišla v 19 s neméně slavným zpěvákem skupiny N´Sync. Jenže její máma pak hodlala podojit zlatou krávu a vydala své memoáry, kde propíchla, že Britney ve skutečnosti spala už se svým prvním klukem, fotbalistou ze střední, a to už od 14!

  1. Mila Kunis a Macaulay Culkin

Okatá kráska měla dlouho jiné starosti než randit s kluky. Její první přítel byl Macaulay Culkin, aka Kevin ze Sám doma. Žili spolu v jedné domácnosti celých devět let a těžko si můžeme myslet, že spolu jen jedli popcorn a koukali na televizi…

Poznáte, který slavný muzikant je na snímku?

Galerie: Největší photoshopové faily celebrit