10 celebrit, které dokazují, že krása není všechno, když má člověk talent

Redakce

Hollywood dávno není místem, kde může uspět jen dlouhonohá blondýna s mírami 90-60-90. Rozmanitost se cení, a když máte skutečný talent, je jedno, že nespadáte do šuplete "typicky krásní". Dokazuje to tato desítka umělců, které zbožňujeme (nejen) my.

 1. Emma Stone
  Zrzavá a hubená holka s předkusem, v podstatě taková Pipi punčochatá. A přesto momentálně platí za nejzářivější hvězdu a za roli v muzikálu La La Land sbírá jednu cenu za druhou.

 2. Tilda Swinton
  Androgynní herečka má do typické krásky opravdu daleko, její herectví a specifický projev jsou ale tak oslnivé, že si získala srdce milionů lidí.
 3. Benedict Cumberbatch
  Jeho socipatický Sherlock okouzlil úplně všechny, jeho fotka zdobí monitory tisíců dívek, přitom to žádný výstavní fešák vlastně není. Ale ten jeho hlas!
 4. Eva Green
  Zvláštně posazené uši – plachťáky – a zjev rebelující punkové teenagerky, která na vkus celkem kašle. Tak netypická je Eva Green, temná bohyně, kterou zkrátka zbožňujeme!
 5. Chloë Sevigny
  Výrazná brada a věčně unavený pohled. Téhle holce by v mládí asi nikdo nepředvídal, že se stane múzou pro mnoho významných módních návrhářů.
 6. Hillary Swank
  Hillary Swank se umí nalíčit a obléct ukázkově, protáhlý obličej a obří ústa ale prostě neschová. Pokud je Sarah Jessica Parker kůň, tak Hillary stojí hned ve vedlejší stáji. Na tom ale vůbec nezáleží. My ji milujeme za nezapomenutelné role, ve kterých si nikoho jiného neumíme představit.
 7. Javier Bardem
  Snědý elegán je hodně výrazný typ, který má do uhlazeného fešáka dost daleko. I tak ale dokázal sbalit výstavní kočku Penelopé Cruz.
 8. Vincent Cassel
  Francouzský idol s podivným tvarem hlavy hraje vznětlivé, divoké muže, kterým se nedá odolat.
 9. Hugh Laurie
  Poťouchlý Brit s gumovým obličejem, představitel typických ostrovních sucharů ušel dlouhou cestu až k sexy ironickému Dr. Housovi.
 10. Björk
  Umělkyně, která dala světu geniální hudební i vizuální počiny, sama vypadá trochu jako marťan. A to je na ní to vůbec nejkrásnější.

VELKÁ GALERIE: Černobílé fotografie slavných celebrit ze 70. a 80. let

Kdo ze slavných osobností trpěl nebo trpí anorexií?