10 celebrit, které zatím nevstoupily do manželství

Eva Vogelová

Víte, jaké známé osobnosti ještě nevlezly do chomoutu? Tyhle!

  1. John Cusack. John je známý herec, scénárista a producent. Měl pletky s herečkami Neve Campbell, Minnie Driver a Lili Taylor. Žádnou z nich si ale nevzal.
  2.  Oprah Winfrey. Oprah je slavná moderátorka, která měla vlastní pořad Oprah Winfrey Show. Za svoji práci dostala několik ocenění. Rozhodla se nikdy nemít děti. Když byla malá, matka se o ni nedokázala postarat. S přítelem Stedmanem Grahamem žije už přes třicet let. Vypadá to, že už se nejspíš nikdy nevdá.
  3. Marisa Tomei. Marisa je krásná herečka, která za vedlejší roli ve filmu Můj bratranec Vinny dostala Oscara. Chodila hned s několika slavnými muži. Christian Slater, Lenny Kravitz a Robert Downey Jr. podlehli jejími kouzlu. S žádným jí to však nevyšlo a zatím se za nikoho nevdala.
  4. Owen Wilson. Owen je slavný herec, který má za sebou pěknou řádku filmů. Charisma mu rozhodně nechybí. Světlovlasý herec chodil se spoustou žen. S Kate Hudson se dokonce zasnoubil. Několikrát se spolu rozešli a pak zase dali dohromady. K svatbě ale nakonec nedošlo. Ačkoliv se Owenovi ve vztazích nikdy příliš nedařilo, má alespoň dvě děti.
  5. Adrian Brody. Adrian je americký herec, který za hlavní roli ve filmu Pianista získal Oscara. Kariérní úspěch však nutně neznamená, že se mu bude dařit v lásce. Randil s Tori Amos, January Jones nebo Keirou Knightley. Nikdy si však žádnou z nich nevzal.
  6. Al Pacino. Je to jeden z nejlepších amerických herců a také velký proutník. Chodil s Jan Tarrant, se kterou má jedno dítě. Zamiloval se i do herečky Beverly D’Angelo, se kterou počal dokonce dvě děti. Nikdy se však neoženil.
  7. Diane Keaton. Když byla Diane mladá, krása jí rozhodně nechyběla. Ani v tuto chvíli nevypadá na svůj věk špatně. Chodila s Woody Allenem, Stevem Jobsem a dokonce i s téměř o dvacet let mladším Keanu Reevesem. Očividně si užívala s top celebritami. Žádného ze svých partnerů si však nevzala.
  8. Coco Chanel. Coco byla uznávaná módní návrhářka. Paul Iribe a Etienne Balsan byli jejími partnery. Neprovdala se ani za jednoho a neporodila ani jedno dítě.
  9. Kylie Minogue. Kylie je australská zpěvačka a herečka. Měla vztah s celebritami, jako je třeba Michael Hutchence nebo Olivier Martinez. Kráska se věnovala své kariéře a rodinný život jí utíkal. V jednom rozhovoru se zmínila, že miluje svatby. Bohužel sama žádnou ještě neměla.
  10. Matthew Perry. Matthew je americký herec, který se proslavil zejména rolí v seriálu Přátelé. Během natáčení byl závislý na alkoholu. Několikrát se snažil ze závislosti léčit, ale do dneška se mu to úplně nepodařilo. To je možná důvod, proč mu to nikdy s žádnou ženou nevyšlo a dosud se s žádnou neoženil. Randil ale hned s několika hezkými herečkami. Mezi ně patří Lauren Graham, Yasmine Bleeth nebo Julie Roberts.