10 celebrit, kterým manželství vydrželo jen pár dní

Linda Borůvková

Dokud vás smrt nerozdělí, happily ever after, do skonání dnů… tak nějak se to na svatbách slibuje. Ale v Hollywoodu není čas ztrácet čas, a tak i věčnost lásky platí jen s ručením omezeným. Podívejte se na rekordně krátká manželství a celebrity, které je uzavřely. Tohle není inspirace, spíš varování před unáhlenými rozhodnutími.

Carmen Electra a Dennis Rodman

Rekordmany v délce, totiž spíš krátkosti manželství, jsou tihle dva. Vydrželi spolu pouhých 9 dní. Carmen se vzpamatovávala ze smrti své matky a basketbalista pro ni představoval rozptýlení v podobě zábavného života plného večírků. Vyvrcholilo to neplánovanou svatbou ve Vegas, ale jak později herečka přiznala, litovala tohoto rozhodnutí už během obřadu.

Eddie Murphy a Tracey Edmonds

O něco lépe si vedl herec Eddie Murphy s Tracey Edmonds podnikatelkou a výraznou osobností zábavního průmyslu. Brali se na malé svatbě jen pro 25 lidí na ostrově Bora Bora na Nový rok. Ale předsevzetí mít spolu šťastné manželství vzalo za své už o dva dny později, kdy se pár zhádal kvůli společnému příjmení. Úspěšné podnikatelce bylo v den svatby už 40 a měla za sebou řadu úspěchů, takže nechtěla své příjmení změnit. A 14 dní po obřadu hádka vyvrcholila rozvodem.

 Kim Kardashian a Kris Humphries

Brali se za velkého zájmu televizních kamer, rozváděli se po 72 dnech pro “neslučitelnost povah” za nemenšího rozruchu. I když basketbalista podepsal s celebritou předmanželskou smlouvu, podle které neměl požadovat žádné peníze v případě rozvodu, uvědomil si, že sedí na zlatém vejci a řekl si o nemalých 7 milionů dolarů. A to už si přišel na spoustu peněz během jejich vztahu za přenos ze svatby a účast v rodinné reality show Kardashianových.

Lisa Marie Presley a Nicolas Cage

Dcera rock’n’rollového krále Elvise Presleyho si vzala Nicolase Cage po skoro dvou letech známosti, ale manželství trvalo jen lehce přes 3 měsíce. Rozváděli se pro “nepřekonatelné rozpory” a herec se nechal slyšet, že byla především obrovská chyba, že se vůbec vzali. O moc lepší to herečka neměla ani s Michaelem Jacksonem, se kterým jí manželství vydrželo jen půl roku.

Renée Zellweger a Kenny Chesney

Čtyři měsíce byla osudová doba pro celou řadu celebritích manželství. Podobně tomu bylo i u slavné Bridget Jones a country zpěváka Kennyho. Důvodem k rozluce manželství byl oficiálně “podvod”.

Jennifer Lopez a Kris Judd

Stejně krátkou dobu trval sňatek slavné zpěvačky, herečky a zpěváka a tanečníka. Brali se v září, Vánoce ještě strávili spolu, ale romantického Valentýna už si jako páreček užít nestihli.

Colin Farrel a Amelia Warner

Známý hollywoodský proutník Farrel nevydržel slib věrnosti ani s Amelií, ale všechno zlé je pro něco dobré. Herečce a zpěvačce se narodilo už druhé dítě ve šťastném manželství s hercem Jamiem Dornanem.

Kid Rock a Pamela Anderson

Silikonová kráska z Pobřežní hlídky je známá tím, že se ke svým exmanželům ráda vrací. Zejména tři muži jsou jí v životě osudoví – Tommy Lee, současný manžel Rick Salomon a právě Kid Rock.  Nejprve se zasnoubili, pak vystřídali pár partnerů a nakonec se přece jen aspoň na pět měsíců stali manželem a manželkou.

Shannen Doherty a Ashley Hamilton

Pětiměsíční trvání mělo i manželství Brendy z Beverly Hills a herce a komika Ashley Hamiltona. Na to, že se brali po dvoutýdenní známosti, to není zase takové překvápko.

Drew Barrymore a Tom Green

Manželství hollywoodského zlatíčka Drew Barrymore a MTV moderátora Toma Greena vytrvalo devět měsíců, což je z našeho žebříčku nejlepší výkon. Moderátor se pak nechal slyšet, že to byla bláznivá a na hlavu postavená doba. Drew si pak vzala konzultanta Willa Kopelmana a jsou spolu dodnes a mají dvě děti.

Jennifer Lopez – Let’s Get Loud