10 důvodů, proč poslouchat muziku přes Youradio

Redakce

Tytam jsou doby walkmanů a discmanů. Nikdo už nechce poslouchat celá alba, ale jen výběr toho nejlepšího z hudebního žánru nebo období, které má rád. To všechno nabízí Youradio ve vašem mobilu, kompu nebo tabletu. A proč poslouchat muziku přes Youradio?

  1. Můžete poslouchat to, co opravdu chcete. Napíšete jméno jednoho (nebo více) interpretů a Youradio začne hrát jeho a jemu podobné. Ale fakt podobné. Ne třeba Nohavicu po Ed Sheeranovi – i když oba hrajou na kytaru…
  2. Když to nechcete řešit, pusťte si předvolený playlist. Hudebních nálad je na Youradiu celkem 80 a další stále přibývají. Nespletete se, když si zvolíte playlist na romantiku ve dvou, do fitkana relax nebo třeba na párty. Jen moc nedoporučujeme třeba při večeři při svíčkách poslouchat náladu Rockový budíček.
  3. Inspirovat se můžete i vkusem známých osobností. Co si rád pustí třeba Zdeněk PohlreichBára Poláková nebo kluci ze skupiny Slza?
  4. Youradio drží prst na tepu doby, takže tam najdete i nejžhavější novinky všech hudebních žánrů.
  5. Největší aktuální hity hitparád najdete pěkně pohromadě.
  6. Nechybí ani široká nabídka české hudební scény, kterou Youradio podporuje.
  7. Youradio si navíc můžete načasovat jako budíček, nebo naopak na usínání. Ale zase – nesplést se při výběru muziky!
  8. A navíc, když zaplatíte 89,- korun měsíčně za Youradio Premium, pojede vám proud muziky bez reklam a hlavně si můžete nastahovat svoji oblíbenou hudbu na wifi a venku jedete bez dat! Offline mód vydrží přehrávat hudbu až 180 minut bez připojení k internetu.
  9. A před Vánocemi je Youradio Premium ještě výhodnější! Jako originální vánoční dárek v podobě dárkového voucheru teď dostanete předplatné na 6 měsíců za 490,- Kč nebo na 12 měsíců za 890,- Kč.

Kromě samotného předplatného máme několik iPadů Mini za bezkonkurenční cenu i s předplatným Youradia na 12 měsíců. Mrkni nalimitovanou nabídku.

Nové album Coldplay už brzy! Poslouchej britpop u nás

JE TO TADY! Ortel dostal Slavíka! A dokonce dva!