10 důvodů, proč s vámi nechce žádná holka do postele

Lucie Bryndová

Máte pocit, že jste jediný, kdo není ve vašem okolí pořád ve vztahu? Říkáte si, že asi prostě máte smůlu na holky, když jste zatím neměl kromě školní lásky žádný pořádný vztah? Pak se zkuste zamyslet nad tím, jestli náhodou není chyba ve vás. Třeba jen volíte špatnou taktiku a holky si prostě neumíte omotat kolem prstu. Jaké mohou být příčiny vašeho neúspěchu?

  1. Urážíte ostatní holky. Seznámil jste se s dívkou, která vás vážně dostala, a namísto toho, abyste jí zalichotil, jste ji začal porovnávat s ostatními? To, že má hezký větší zadek, je super, ale tím, že jí řeknete, jak strašně vypadají holky, které mají pozadí malé, si určitě nepomůžete.
  2. Chlubíte se, s kým vším jste spal. Asi to poslední, co holky zajímá, je, s kolika sexuálními partnerkami jste předtím spal. Tedy pokud se na to přímo nezeptají, aby věděly, s kým mají tu čest. Ale chlubit se tím v domnění, že ji tak lépe sbalíte, je úplně mimo.
  3. Děláte hloupého, když jde o ženská témata. Co ženy opravdu nemají rády, jsou muži, kteří jim nerozumí nebo se jim ani nesnaží porozumět. Chlap, který neví, kde v obchodě najít tampony, fakt není roztomilý, ale je spíš za hlupáka. Snažte se tenhle ignorantský postoj změnit.
  4. Vytahujete se, kolik toho zvládnete vypít. Je sice super, když vás nepřepije kdejaká holka, ale na to, kolik půllitrů piva a panáků vypijete, holku taky většinou nesbalíte. Ne každá stojí o to mít doma ožralu. To, že se rád napijete s partou kámošů, si při balení nechte pro sebe. Nikdo neříká, abyste se přetvařoval a říkal, že jste abstinent, ale všeho s mírou.
  5. Předvádíte se v autě. Tahle balící taktika je dávno out a chytí se na ni opravdu jen výjimky. Většinu holek až tak nezajímá, jak moc drahé máte auto a jak rychle s ním dovedete jet. Pokud tedy nejste automobilový závodník a nevezmete ji na okruh. Jestli bude mít auta ráda, pak ji určitě potěšíte, jinak ale budete spíš za blbce.
  6. Jdete rovnou na věc. To si zapamatujte jednou pro vždy. Jakmile nejste v dlouhodobém vztahu, rychlovkám se vyhněte. Jestliže tedy nestojíte jen o to sbalit holku na jednu noc. První milování s novým partnerem si ženy představují opravdu jinak. Předehra a vzájemná komunikace je velmi důležitá, abyste se o sobě co nejvíce dozvěděli a zjistili, co vás vzájemně vzrušuje a co naopak ne.
  7. Pořád jenom flirtujete. Sladká slůvka, nenucený humor a lichocení jsou určitě způsob, jak zapůsobit, ale nemůžete to zase přehánět. Holky flirtování milují, ale když to dál nevede nebo vidí, že flirtujete s každou, nechají vás být.
  8. Vyprávíte o svých zážitcích z party. Jestli máte vtipné historky z večírků, sem s nimi. Holky určitě pobavíte. Ale pokud jste si prošel divokým obdobím, kdy jste se probral nahý uprostřed lesa nebo jste někde něco zničil s partou svých stejně přiblblých opilých kamarádů, žádnou skvělou holku tím nezaujmete.
  9. Jdete na ni moc rychle. Neexistuje žádný zaručeně správný návod na to, kdy si to poprvé rozdat. Je to prostě na vás dvou. Jestli ale cítíte, že se drží holka trochu zpátky, uberte. A už vůbec po ní nechtějte posílat žhavé nahé fotky ještě před tím, než si začnete být opravdu blízcí. Většina holek se zalekne a raději se dalším schůzkám s vámi obloukem vyhne.
  10. Chlubíte se svými fotkami z fitka. Je super, že na sobě pracujete. To určitě holky ocení. Málokterá by chtěla mít za partnera nudného nesportovního knedlíka – i když i takové jsou. Jestli se ale fotíte v zrcadle ve fitku a co hůř, ještě se s takovými fotkami chlubíte na sociálních sítích, pak věřte, že to akorát tak každou odradí. Působíte pak jako egoistické pako.