10 důvodů, proč vaše dívka přišla zase pozdě na rande

Redakce

Nechápete, proč vaše dívka chodí neustále pozdě na rande? Má pro to hned několik důvodů, které vám sama ani za nic nepřizná. My vám je povíme. Nebudete se stačit divit!

  1. Neměla nic na sebe. Otevřela skříň s oblečením, která už dávno praská ve švech, ale zjistila, že si vlastně nemá co obléct. Minimálně hodinu stála a přemýšlela, jak zkombinovat nějaký dobrý outfit. Nakonec si ale oblékla to, co nosí často, protože nemohla nic jiného kloudného najít.
  2. Líčila se. Chtěla se vám líbit a tak se snažila na svém obličeji vychytat líčidly každý detail. Přála si svůj obličej dovést do úplné dokonalosti. Několikrát se nalíčila, ale několikrát také odlíčila. Nakonec si všimla, že už je hodně hodin a byla ráda, že na svém obličeji měla alespoň řasenku a stíny.
  3. Holila se. Ženám netrvá holení jen patnáct minut. Když jdou na rande, oholí se od hlavy až k patě. Očekávají totiž, že dojde i na sex. Z toho důvodu na nich nesmí být ani miniaturní chloupek. Nikde!
  4. Trénovala před zrcadlem úsměvy. Vaše dívka nemohla nic nechat náhodě. Předtím, než vyrazila za vámi na rande, si musela nacvičit, jak se bude tvářit. Úsměv je nejdůležitější, protože řekne o člověku hodně. Z toho důvodu musela nějakou chvíli stát před zrcadlem a nacvičovat ho.
  5. Musela si koupit nové spodní prádlo. Doma dívce sice přetékají šuplíky spodního prádla. Na rande si však musela pořídit nějaké nové, ještě neobnošené. Přála si před vámi vypadat co nejvíce sexy. Ženy nakupují spodní prádlo hrozně dlouhou dobu. Nedivte se tedy, že přišla za vámi na rande pozdě.
  6. Zavolala jí kamarádka. Během příprav na rande vaší dívce zrovna brnkla kámoška. Přítelkyně se potřebovala vypovídat ze svých splínů. Hovor se protáhl minimálně na hodinu. A to můžete být ještě rádi, že jen na jednu hodinu…
  7. Stoupla si před zrcadlo a zděsila se. Oblečená, oholená a nalíčená si stoupla před zrcadlo. Možná byste čekali, že po takové době, co se připravovala, bude ze svého vzhledu jásat. Naopak. Zděsila se. Myslí si, že má moc silná stehna a velký zadek. Půl hodiny se nakrucovala před zrcadlem a doufala, že svým koukáním na sebe zhubne.
  8. Musela se dodívat na svůj oblíbený film/ seriál. Moc dobře věděla, že už by se na rande měla začít chystat, ale nemohla odejít od půlky svého oblíbeného snímku / seriálu. Sice ho viděla už minimálně desetkrát, ale stejně se od něj nemohla hnout ani za nic.
  9. Zdržela se na Facebooku. Zrovna si začala psát s několika lidmi a nemohla se od nich odtrhnout. Chtěla se odejít chystat, aby mohla jít s vámi na rande, ale najednou jí začalo psát několik lidí a ona nemohla odolat. Nechtěla je hned odbýt. Musela si s nimi chvíli psát. Minimálně půl hodiny jí trvalo, než se se všemi dokázala rozloučit.
  10. Musela se před odchodem vyfotit. Vše je hotové. Vaše dívka se musela ještě několikrát vyfotit do svého mobilu. Fotky poslala svým kamarádkám, které zhodnotily, zda takhle mohla na rande vyrazit. Určitě ji pochválily a popřály hodně štěstí a sexu.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)