10 fází pravé holčičí party

Pavla Gabrhelíková

Trendy oblečky, perfektní účesy, třpytky a koktejly. Držte si klobouky, dámy a pánové, nyní vám prozradíme, jak to chodí na pořádné holčičí party!

  1. fáze: Plánování. Cestujete do centra nebo se ještě chystáte doma a pokládáte si u toho otázky typu: „Myslíš, že Kryštof přijde?“ I když si naplánujete výsledek každé modelové situace, všechno dopadne jinak. Ale stejně, plánování je tak vzrušující!
  2. fáze: Focení. Je začátek večera, všechny (ještě) vypadáte báječně, a proto je nejlepší čas k tomu to zdokumentovat a dát na sociální sítě. S přibývajícím alkoholem v krvi už to s vaším vzhledem bude horší a horší. A vy to víte.
  3. fáze: Tanec. Každá skupinka nebo party má člověka, který je posedlý tím, aby donutil každého tančit. Takže ať už jste kdekoliv, určitě se bude snažit to rozproudit. A kdo by si rád nezatancoval?
  4. fáze: „Mám tě nejraději!“ Promile v krvi přibývá a dostáváte se do fáze, kdy byste nejraději objali celý svět. Projeví se to tak, že potřebujete kamarádkám říct, že jsou to nejlepší, co vás potkalo a jsou pro vás vším!
  5. fáze: Akta ex. Než se nadějete, euforie přejde ve vzpomíná na ty nejhorší bídáky, kteří vám zkřížili cestu. Jakmile jedna z vás podezřele dlouho mlčí s telefonem v ruce, zbytek týmu udělá všechno pro to, aby jí zabránil bývalému napsat.
  6. fáze: Interní vtípky. Přišel čas na oblíbený koktejl, odříkávání oblíbených pasáží Sexu ve městě a smích, jehož příčinu nemůže pochopit nikdo jiný než vaše uzavřené společenství.
  7. fáze: Rozmazané fotky. Těžko říct, kdo s tímto nápadem vždycky vyrukuje, ale najednou taháte z kabelky telefon a děláte sérii fotek, která většinou není publikovatelná a s trochou štěstí z ní není poznat, kde máte hlavu a kde zadek. V horším případě vyfotíte všechny hrůzy naprosto zřetelně a ještě je stihnete postnout na sociální sítě. Au.
  8. fáze: „Asi bychom měli už jít…“ Tým je nejsilnější jako jeho nejslabší článek. V tomto případě je to nejopilejší kamarádka, která buď dělá ostudu, nebo spí.
  9. fáze: Jídlo. Zastávka pro kebab, pizzu nebo falafel je samozřejmost. V lepším případě vše rychle sníte na místě, v tom horším se s tím taháte po venku a máte jídlo i za ušima. Je taky možné, že dojde na fázi zvracení.
  10. fáze: Seriál a postel. K posteli si dáte vodu, kámošky ubytujete ve svém pokoji, zapnete seriál a můžete jít spát. Čeká vás ráno plné rozmazaných vzpomínek, výčitek a kocoviny. A samozřejmě plánování další party!