10 filmů, ve kterých najdete ty nejlepší sexuální scény

Lucie Bryndová

Vášeň, žhavé doteky, svůdné pohledy, napětí, ale i pořádně sprosté a dráždivé okamžiky. To všechno můžete vidět v různých podobách mezi páry, dvěma ženami, různými bytostmi nebo hezky sólo. A kde jinde než ve filmech. Řeč ale není o filmech pro dospělé. Ve kterých snímcích najdete ty nejvíc sexy scény?

Konzultant, 2013

Čekali byste na prvních příčkách Padesát odstínů, které lámaly rekordy návštěvnosti českých kin? Perfektní sexuální scénu si ale střihla Cameron Diaz ve filmu Konzultant od Ridleyho Scotta. Kdo by čekal, že s některou z hlavních postav, ten je na omylu. Ona si to totiž rozdala s autem Ferrari California HS.

Watchmen, 2009

Co je na scéně od režiséra Zack Snyder zajímavého? Hlavní hrdinové Malin Akerman a Patrick Wilson si to rozdali za doprovodu hudby Hallelujah od Leonarda Cohena.

Mr. a Mrs. Smith, 2005

Jak jistě víte, tenhle film dal vzniknout fenoménu Brangelina, tedy spojení herců Angeliny Jolie a Brada Pitta. A není divu. Scény, které spolu natáčeli, a hlavně ty sexuální, by asi rozpálili nejednoho člověka. Film režíroval Dough Liman.

Základní instinkt, 1992, 2006

Těžko říct, jestli jsou lepší scény v jedničce nebo ve dvojce. V jedničce naprosto exceluje scéna se svázaným Michaelem Douglasem, kdy na něm doslova rajtuje Sharon Stone, nebo její nezapomenutelný výslech bez kalhotek. A ve dvojce stojí za to už jen samotný začátek, kde, no, ehm. Mrkněte sami.

Tvář vody, 2017

Není to úplně standardní, ale sexy to vážně je. Láska mezi podivuhodným obojživelným monstrem a němou uklízečkou nezná hranic. O tom je Tvář vody režiséra Gullerma del Tora. Podívejte se na tu dokonalou romantiku.

Top Gun, 1986 (Tony Scott)

Neskutečná líbačka mladičkého Toma Cruise a půvabné Kelly McGillis při You Take My Breath Away. To nepotřebuje žádný komentář. Snad jen: „Wooow“.

Super Mac, 2010

Trošku děsivá, přesto pořádně romantická scéna. Takovou najdete ve filmu Super Mac s Willem Fortem. Odehrává se na hřbitově, kde se Will setká se svou snoubenkou Mayou Rudolph, jež zahynula před deseti lety. Je to trošku ujeté, ale proti gustu…

Mulholland Drive, 2001

Tenhle film je označovaný často jako fascinující procházka světem režisérových obsedantních nočních můr. David Lynch je specifický, to je fakt, ale lesbická scéna Naomi Watts s Laurou Harring se mu vážně povedla.

Nebezpečné hry, 1998

Nebezpečně to zní a nebezpečné to občas také je. V tomhle filmu se můžete těšit na parádní švédskou trojku, kterou prožívají Matt Dillon společně s krásnou Denise Richards a Neve Campbell. Někdo ale musí z kola ven, a tak se dočkáte také krásných lesbických scén.

Duch, 1990

Kultovní film s Patrickem Swayzem a Demi Moore vás dostane do kolen. Nejen svým příběhem, ale také krásnou sexuální scénou u hrnčířského kruhu. Mrkněte a užijte si tu podívanou.