10 hvězd, které vypadají skvěle bez make upu

Linda Borůvková

Patříte mezi typy, které by bez full dávky make upu nevylezly ani s košem, nebo naopak používáte jen řasenku a jelení lůj? No, vlastně je to vaše věc. Ale celebrity to tak jednoduché nemají. Dennodenně jsou podrobeny tisícovkám zvědavých očí i foťáků a fotky, kde vypadají hrozně, jsou v bulvárech nejvíc ceněné. Některé ale mají to štěstí, že byly obdařeny přirozenou krásou. Velké oči, bílé zuby a zdravá pleť - to je prakticky všechno, co potřebujete pro pěknou selfie bez make-upu. A nemluvíme teď jen o dvacetiletých modelkách. I některé ženy, které oslavily čtyřicítku, nebo i padesátku, si mohou dovolit zveřejnit portrét tak, jak je pánbůh stvořil.

  1. Beyoncé. Queen B oslavila 36. narozeniny a od té doby, co je maminkou třech dětí, ve volném čase na nahazování make upové fasády docela kašle. Nevypadá sice tak oslnivě, jako na pódiu nebo ve videích, ale pořád je to přirozeně hezká žena. Beyoncé je zkrátka naše hrdinka na všech frontách, protože na co sáhne, to se jí daří.
  2. Salma Hayek. Mexická kráska se španělskými a libanonskými kořeny oslavila už padesáté narozeniny a co by řada žen dala za to, vypadat i ve třiceti tak jako Salma dnes. Zdá se, že objevila nějaký zázračný elixír mládí, protože vypadá snad pořád stejně.
  3. Cindy Crawford. Jedna ze supermodelek zlaté éry má štěstí na tmavé oči i obočí, takže vždy vypadá výrazně. Jak chce ale vysvětlit, že se v padesáti letech může fotit bez stopičky make upu a vypadat takhle? Příroda prostě není spravedlivá, říkejte si, co chcete.
  4. Gwen Stefani. Don´t speak! Nic neříkej! Čtyři křížky dávno na krku a vypadá jako blonďatá sexy dvacítka. K tomu zvládá kariéru příležitostné herečky a módní návrhářky a o jejím hlase ani nemluvíme. To je zkrátka žena, které bylo shůry bohatě naděleno.
  5. Gwyneth Paltrow. Pětačtyřicetiletá kráska, která dává přednost přírodní kosmetice a je vyhlášenou vegetariánkou, okouzluje něžnou až elfí krásou i bez zásahu vizážisty. Modrooká blondýnka s mléčně bílou pletí vypadá jako severská princezna.
  6. Adriana Lima. Že jsou všichni andílci Victoria´s Secret nadzemsky krásné ženy, to už víme. Možná vás ale překvapí, jak vypadá supermodelka Adriana Lima bez make upu… Má dokonalou pleť, výrazné oči, plné rty a pár rozkošných pih, které jí vykouzlilo brazilské slunce.
  7. Katie Holmes. Zrovna bývalka od Toma Cruise patří mezi ty hvězdy, kterým občas papparazzi dají zabrat. Ne vždycky má svůj den a její zašedlá pleť, mastné vlasy a kruhy pod očima se už několikrát staly terčem kritiky. Stačí ale trocha spánku a dobré světlo a hned je to mnohem lepší.
  8. Gal Gadot. Wonderwoman má právo na nějakou tu superschopnost i v civilu. Třeba vypadat wonderful i bez líčení. A Gal Gadot to zvládá i po třicítce s přehledem. Jenže co byste taky čekali od bývalé Miss Izrael?
  9. Adele. I kdyby zpěvačka Adele neměla nic než svůj kouzelný hlas, pořád by jí bylo co závidět. Shodila pár kil navíc a ta zbývající nosí hrdě a sebevědomě a bez make upu s klidem vystavuje pěkné rovné rysy a zdravou pleť.
  10. Cameron Diaz. Přestože se Cameron živila jako modelka, fotky bez make upu v novinách ji pořádně potrápily. Celý život totiž bojovala s úporným akné. Nepomohly ani drahé krémy, ani nejlepší dermatologové. Až když se vzdala svých oblíbených burgerů a hranolek a přesedlala na zdravější životní styl, pleť se jí srovnala. Takže teď může vydávat o životním stylu knihy a propagovat je make-up-free fotkami.
Beyoncé – Halo