10 míst, kde byste neměli mít nikdy sex

Redakce

Okořenit si sex na různých místech rozhodně není nic špatného. Existují ale místa, která pro pohlavní styk vypadají moc lákavě, ale neměli byste ho tam mít nikdy. Jaká a proč?

  1. Na kuchyňské lince

Ať už máte doma sebevybavenější nebo sebekrásnější kuchyňskou linku, vždycky bude hodně nepohodlná. Navíc si na ní děláte jídlo. Až si budete chtít připravit třeba snídani nebo oběd, vzpomenete si na to, že jste se zde divoce milovali. A to nebude zrovna sexy představa při přípravě jídla.  

  1. Na hřbitově

Hřbitov je velice klidné místo a nechodí tam moc lidí. Přece jen tam ale leží mrtví. A co když duchové zemřelých opravdu existují? Představte si, že by se vás při sexu dívali vaše nebo někoho jiného prarodiče nebo praprarodiče. Propadli byste se studem.

  1. V autě

Ve vašem pojízdném vozítku samozřejmě mít sex můžete, ale ne za jízdy. I přes velkou chuť byste to měli vydržet do té doby, než si někde zastavíte. Nepozornost řidiče může způsobit velké neštěstí.

  1. Na stromě

Pokud jste zrovna někde na veřejnosti a blízko vás stojí stromy, neriskujte sex na nich. Mohou vás sice dobře skrýt před případnými diváky, ale co kdyby pod vámi praskla větev? V lepším případě byste spadli na zem s nahatými zadky a měli pořádnou ostudu. V horším případě byste se mohli i zranit.

  1. Na písečné pláži

Spousta lidí si představuje romantický sex na pláži. Ti, co už ho tam měli, chtějí ale co nejdříve na tento zážitek zapomenout. Mluvíme hlavně o ženských polovičkách. Při neopatrnosti se může písek dostat i do pochvy. A to rozhodně nechcete!

  1. Na trampolíně

Pokud máte rádi divoký sex, zásadně ho nedělejte na trampolíně. Mírné nadskakování při pohlavním styku vám orgasmus nepřinese. Budete vás to akorát štvát.

  1. Na veřejném bazéně

Veřejné bazény jsou velmi nehygienické. Sexem v nich si můžete uhnat nějakou nepříjemnou pohlavní infekci. Horší by ale bylo, kdyby vás při styku někdo viděl. V bazéně se najdou vždy plavci, kteří se potápí. Měli by díky vám hezkou podívanou.

  1. Na louce

Mít sex v přírodě je sice hezké, ale hodně nepříjemné. Na louce se nachází spousta pichlavých rostlinek a to nemluvě o pálivých kopřivách. Zvířátek se tam také najde dost. Štípaví mravenci nebo kobylky. Představte si, že si užíváte příjemnou chvilku a zrovna na vás skočí kobylka. Když se leknete, máte po příjemném sexu. Pokud na louce sex opravdu chcete mít, vezměte si s sebou alespoň pořádně tlustou a velikou deku.

  1. U rodičů

Chápeme, že mladí lidé často nemají jinou možnost, než si to rozdat doma u rodičů. Představte si ale, jak by to bylo trapné, kdyby vás náhodně načapali nebo jen slyšeli. Věřte, že je lepší ten sex nemít, než prožívat takovou trapnou chvilku. Počkejte si, až rodiče odejdou z bytu ven a vy budete mít soukromí a klid.

  1. Na veřejných dámských záchodcích

Nikdy nezkoušejte sex na ženských záchodech na veřejnosti. Na nich je vždycky alespoň jedna žena velmi dlouhou chvíli. Skočte si raději na pánské záchodky, protože muži se na nich nezdržují déle, než je to nezbytně nutné. Kratičká pauza při sexu vám neuškodí.

7 chlapů, kteří s věkem zrají jako víno

To zahřeje u srdce: Odvážný voják vzal na ples svého přítele, internet páru tleská!