10 mužů odhalilo, co mají na sexu nejraději

Redakce

Ženy jsou považovány za nevyzpytatelné, protože málo kdy přiznají, co se s nimi děje nebo co se jim líbí. Jinak tomu však není ani u mužů. Málokdy si chlap řekne, co má rád, a potom je třeba ve vztahu nespokojen, protože mu není dodáváno to, po čem touží. Nejsme žádné otrokyně, abychom našim druhým polovičkám plnily každé přání, ale myslíme si, že je důležité vědět, co se jim líbí. Pojďme se podívat na zpověď deseti kluků, kteří se o své tajemství podělili.

  1. „Když mě má žena orálně uspokojuje a zároveň si hraje s mými varlaty, jsem v úplném transu. Myslím si, že vydržím leccos, ale když tohle dělá, tak je to jako bych ztratil kontrolu,“ Jason (29).
  2. „Prst v análním otvoru je to nejlepší, co můžete vyzkoušet. A to ani nemusíte stimulovat prostatu, abyste dosáhli úžasného orgasmu. Zkuste to,“ Alex (27).
  3. „Když jdeme na polohu psa, tedy zezadu, miluji, když sleduji její zadek, který si vždycky ještě roztáhne. Přivádí mě to k šílenství. Určitě o tom ví,“ Chris (26).
  4. „Miluju, když mluvíme sprostě. Nadávky a všechna špinavá slova jsou prostě moje,“ Brett (28).
  5. „Dominance je skvělá. Nemyslím takovou jako v Padesáti odstínech šedi, ale mít kontrolu je opravdu úžasné a tak vzrušující…“ Mike (26).
  6. „Když dosáhne má přítelkyně vrcholu, je to takový malý twerk na mém penisu. Jistě si to dokážete dokonale představit,“ Will (27).
  7. „Během misionářské polohy zbožňuji, když mě škrábe na zádech. Vůbec necítím tu sílu, ale je to neskutečný intenzivní pocit, který mě dostává,“ Matt (25).
  8. „Sledování jejího orgasmu zbožňuju. Když se sama uspokojuje a já ji pozoruji, nemůžu se na ni vynadívat, je to tak nádherné…“ Max (27).
  9. „Libí se mi, když mi řekne, že můžu ejakulovat na její obličej. Nebo na zadek. Nechci, aby se cítila jako v pornofilmu, ale jsem prostě zvrhlík,“ Curt (27).
  10. „Řev, bouchání nábytku a intenzivní sex. Takový, že sousedé volají, co se děje,“ Jason (28).

Co je důležité vědět před prvním análním sexem? 9 žen to prozradilo!

Co to znamená, když se vám zdá o sexu s celebritou?