10 naprosto nevhodných dětských kostýmů

Redakce

Rodiče lze rozdělit na dvě skupiny: ti, co mají smysl pro humor, a ti, kteří o něj postupem času přišli. V té první se ukrývá ještě jedna taková menší, děsivá skupinka, a to rodiče, kteří mají zvrácený smysl pro humor a nebojí se tím poznamenat i svoje děti. A právě pro ně asi vznikly tyto skutečně nevhodné dětské kostýmy….

  1. Anna Franková. Kdybyste chtěli působit jako chytří a sofistikovaní rodiče, možná byste zvolili právě tento kostým. Ale ujišťujeme vás, že je to prostě absolutně přes čáru. Anna Franková je sice jedna z nejslavnějších spisovatelek, ale především je to židovská dívka, která zahynula v koncentračním táboře. Pokud chcete děti přimět psát si deník, jde to i jinak.
  2. Sexy policista / ka. Nádech sexuální fantazie má jakýkoliv nepravý kostým policisty, pro některé dokonce i ten pravý. S tím nic neuděláme. Když si pár let počkáte, děti se do něj nasoukají sami. Ale garantujeme vám, že u toho rozhodně nebudete chtít být.
  3. List marihuany. Je snad stovka důvodů, proč je tento kostým absolutně nevhodný. Dokonce i jako recese. Marihuana je prostě nelegální a až ji budou vaše děti kouřit, už vám to tak vtipné nepřijde.
  4. Člověk přejetý autem. Ať už je to zvíře, nebo člověk, rozhodně by v tomto kostýmu nemělo být nasoukané žádné dítě. Navíc na stopách pneumatik je vidět, že ten, kdo dotyčného přejel, si ještě párkrát couvnul. Vaše děti nemusí být oblíbené, ale tohle jim snad nepřejete.
  5. Exkrement. Díky Facebooku už je exkrement vlastně něco roztomiloučkého a akceptovatelného, je to prostě jenom emoji. Až na to, že není. Je to prostě hov*o. Ne emoji, ne obrázek, ne smajlík. Prostě to, co z vás vyjde druhým koncem, abyste se zase mohli futrovat.
  6. WC. Jestli máte děti dvě, jistě vám přijde jako vrchol vtipnosti navléknout jedno do kostýmu zmíněného výše a druhé do masky záchodu. No jasně, ale které bude které? A co je vlastně horší? Není to tak trochu jedno?
  7. Vraždící psychopat. Pokud vám tohle přijde vtipné, je dost možné, že má váš potomek dost slušné predispozice k tomu, aby to za pár let nebyl jenom kostým. Ve filmech jsou vraždící maniaci nezbytnými hybateli děje. V reálném světě už tak moc potřeba nejsou…
  8. Židovský rabín. V první řadě je nevhodné se jakýmkoliv kostýmem obout do nějaké náboženské nebo rasové skupiny. Je dost možné, že někteří její zástupci to přijmou jako nevinný žertík, někteří si to ale mohou brát velmi osobně. Navíc židovská komunita je docela mocná.
  9. Děsivý klaun. V Americe tento převlek moc populární není vzhledem k tomu, že klauni tady čas od času skutečně vraždí. Tady v Česku se v tomto převleku může objevit někdo, kdo vám „jen“ zničí auto. Největší riziko ale spatřujeme v tom, že se dítě uvidí v zrcadle a bude mít do konce života trauma ze sebe samotného.
  10. Harley Quinn. Milujeme filmy, milujeme Batmana, milujeme Jokera a pochopitelně taky Harley. Ale není Jokerova milovaná díky filmu Suicide Squad spíš sex symbol? A musí se do téhle role stylizovat malé holčičky už teď? Nechte je, ať se o tom, jestli domů přivedou vraždící monstrum, rozhodnou pěkně samy, ano?