10 náznaků, podle kterých poznáte, že je vaše holka blbka

Redakce

Musíte uznat, že některé holky v dnešní době mají vážně dost a chovají se jako blbky. Zjistěte, zda náhodou nemáte jednu takovou doma.

  1. Vypráví svým kamarádkám o všech vašich nepovedených věcech

Kamarádky jsou tu od toho, aby se jim holky svěřovaly. Na tom není nic špatného, pokud vás u nich doslova nepomlouvá. Říkat svým blízkým třeba o tom, že vám včera nestoupl, je už trochu přes čáru, nemyslíte?

  1. Každý den má na Facebooku nové selfíčko

Hází vaše slečna neustále na svůj profil nové fotky svého obličeje a nejlépe s výstřihem? Proč to asi dělá? Jednoduše ji baví vystavovat se celému světu, nechat se obdivovat, sbírat lajky a pochvalné komentáře. Pokud je tohle její denní chleba, tak by nás zajímalo, o čem se s takovou slečnou bavíte?

  1. Často se opíjí

Chodí vaše přítelkyně často pít a opíjí se někdy už i doma? Něco je špatně. Pokud to dělá jen proto, že se nudí, je pitomá. Raději si pořádně rozmyslete, jestli vám za to stojí.

  1. Chová se sobecky

Upřednostňuje vaše přítelkyně sebe před vámi? Všechno musí mít jako první? Pokud se jí něco nepodaří, je zle, ale když se něco nepovede vám, je jí to fuk. Vy přece nepotřebujete tolik podpory jako ona. To je velký omyl. Měli byste si s ní promluvit.

  1. Brečí u trapných romantických komedií

Dívá se vaše přítelkyně na komedie s jednoduchou zápletkou a na konci příběhu ještě k tomu bulí? Měla by dospět!

  1. Chodí neustále pozdě

Máte spolu dohodnuté rande, ale ona neustále chodí pozdě. Kdyby se zpozdila vždy tak o pět až deset minut, dalo by se to odpustit. Pokud na ni však musíte čekat půl hodiny a déle, měla by se sebou něco dělat. Nejhorší je, že jí je jedno, že tím ztrácíte čas. Pořádně si rozmyslete, zda ten čas chcete vážně marnit s ní.

  1. Nutí vás k sexu

Některé dívky mají sex raději než muži. Máte i vy doma takovou přítelkyni a nutí vás do sexu? To by se nemělo dít, protože pokud se to stává v opačném případě, muži jsou za to odsuzováni. Proč by tedy ženy také neměly být? Když nemáte na sex náladu, nepodřizujte se své partnerce.

  1. Utratí všechny své peníze za oblečení a vy ji pak musíte sponzorovat

Ženy rády nakupují, to je známá věc. Ničemu to nevadí, pokud dívky neutratí za nákupy všechny své úspory a pak nemají pomalu ani na jídlo a prosí vás, abyste jim půjčili nebo rovnou dali peníze. Takové holky jsou naprosté blbky.  

  1. Všechny starosti o domácnost nechává na vás

Dnes už to ve většině domácností nefunguje tak jako dříve. Žena má svoji roli v kuchyni a muž si dá nohy na stůl. Obrací se to. Potýkáte se s něčím podobným? Pak byste si měli promluvit nebo línou přítelkyni rovnou vyhodit.

  1. Nikdy vám neřekne na rovinu, co ji štve

Občas se stává, že vás protějšek ve vztahu může pěkně štvát. To je v pořádku, pokud mu to dokážete narovinu říct. Slečny většinou takové věci neříkají na přímo, ale spíše oklikou. A vy jim pak nerozumíte. Vysvětlete své drahé polovičce, aby to už nedělala.

3 osudy slavných kurtizán, které si to rozdávaly s vlivnými lidmi

10 demotivačních citátů pro životní realisty