10 nejhloupějších věcí, které jsou muži schopni udělat kvůli krásné ženě

Stalo se vám někdy, že jste seděla s kamarádem v kavárně, kolem prošla opravdu výstavní kočka a on rázem oněměl, případně se na ni ještě přihlouple usmíval a po zbytek vašeho setkání nemluvil o nikom jiném? Není se čemu divit. Je přece přirozené, že se muži za krásnými ženami otočí. Jenže někdy nezůstane u pouhého otočení. Kam až může zajít naivita zakoukaných chlapů? Přečtěte si následující příběhy z webu Thoughtcatalog.com.

Tato soutěž již byla ukončena.

  1. Falešná mrtvola. Když jsem poprvé pozval jednu dívku na rande, nakreslil jsem na příjezdové cestě k jejímu domu křídový obrys mrtvého těla a přiložil jsem k němu falešnou policejní zprávu, ve které stálo, že jsem zemřel touhou jít s ní ven.
  2. Obří plyšový kamarád. Chodil jsem na střední s holkou, se kterou jsme si byli blízcí. Jednou mi řekla, že by si strašně přála obrovského plyšového medvěda a já jí na to řekl, že jí ho jednou koupím. Myslela si samozřejmě, že vtipkuji. O tři roky později jsme se setkali znovu, tentokrát na vysoké, a já se snažil navázat na naše přátelství ze střední. Kamarádka onemocněla, a tak mi došlo, že je to ten správný moment, abych jí slíbeného medvěda pořídil. Nacpal jsem ho do auta, které se kvůli němu skoro nedalo řídit, a přivezl jsem jí ho. Byla v šoku a řekla mi, že je to vzhledem k našemu přátelství divné a že ke mně necítí víc než přátelství. Tak jsem k sobě posadil medvěda zpátky a jel ho vrátit.
  3. Valentinské překvapení. Měli jsme vztah na dálku a rozhodl jsem se, že ji přijedu překvapit na Valentýna s pugétem květin. Jel jsem takovou dálku, abych ji viděl v okně sedět na klíně jejího ex.
  4. Zbytečný rozchod. Nechal jsem se od ní přesvědčit, že moje dosavadní přítelkyně není ta pravá a rozešel jsem se s ní. Byla fakt skvělá, neskutečně se mnou flirtovala a začal jsem k ní něco cítit. Ukázalo se ale, že si se mnou jen hrála.
  5. Karma zdarma. Chtěl jsem udělat své přítelkyni radost a koupil jsem jí její vysněné auto. Necelý měsíc po tom, co ho ode mě dostala, se v něm vybourala po cestě ke svému dalšímu příteli. Karma bolí.
  6. Kouzelná hůlka. Skočil jsem ze strmého svahu dolů, abych zachránil její ztracenou lyžařskou hůlku. Za odměnu jsem si při dopadu přetrhl křížový vaz v koleni.
  7. Paroháč. Zůstal jsem s ní i potom, co se mi přiznala k nevěře. Odpustil jsem jí, ale znovu se to opakovalo. Jenže tentokrát s mým nejlepším kamarádem, se kterým jsem bydlel. Možná v tom hrála roli blízkost? Každopádně podvodníci budou vždy podvádět, nevěřte jim.
  8. Blokace. Řekla mi, že potřebuje nějaký čas. Tak jsem jí ho dal. Po týdnu jsem jí chtěl ale udělat radost, tak jsem koupil obrovský koš, dal do něj květiny, sladkosti a pár dárků pro ni i její kočku a postavil jsem ho před dveře jejího domu. A její reakce? Zablokovala si moje telefonní číslo.
  9. Falešný pijan. Chtěl jsem v ní vzbudit žárlivost, tak jsem dělal, že jsem opilý a začal jsem flirtovat se svou nejlepší kamarádkou. Jenže se to minulo účinkem. Řekla mi, že nejsem ten, za koho mě měla, a že už mě nemá ráda. Chtěl jsem jí ukázat, jak jsem cool, ale místo toho mě poslala do háje.
  10. Konec dobrý, všechno dobré. Přestěhoval jsem se kvůli ní na druhou stranu našeho státu, abych jí byl nablízku, a začal jsem tam studovat. O čtyři týdny později se se mnou rozešla. Ale ničeho nelituji. Ukázalo se, že změna školy byla ta nejlepší volba.