10 nejlepších instagramových účtů pro milovníky psů

Redakce

Máte-li pravidelnou potřebu pokochat se psíma očima, měkkými tlapkami a huňatou srstí, Instagram je místo, kde se vaše přání stane skutečností. Ať už jste spíš na štěňátka, na psy v přírodě nebo na spící chlupáče, najdete tu úplně všechno. Vybrali jsme pro vás pár psích účtů, které si zamilujete.

  1. Cricket

Milujete border kólie? Pak musíte poznat Cricketa. Jeho nádherné fotky zachycují aktivního psa v nápaditých scénách jsou krásně barevné a zahřejí vás u srdce. Jen možná zjistíte, že nutně potřebujete border kólii domů.

  1. Haru

Zábavné fotky a videa, která vás rozesmějí nahlas. Haru je fotogenický chlupáč a jeho páníček Ricky se živí jako designér, takže má pro pěkné záběry cvičené oko. Společně navštěvují malebné scenérie kolem Říma a připravují potěšení pro vaše oči i srdce.

  1. Whiskey

Hnědobílá kulička radosti, australský ovčák Whiskey. Jeho pán má talent zachytit Whiskeyho dobrodružství tak, že máte pocit, že jste jejich součástí. Ať už běhá sněhem, lesem, chytá frisbee nebo jen běhá okolo koní a jiných zvířat na farmě, užijte si s ním chvilku na čerstvém vzduchu!  

  1. Oliver

Oliver je nádherný maďarský ohař. On a jeho lidi, Donald a Narra, zažívají jedno dobrodružství za druhým a vy můžete být u toho. Oliver na sněhu, Oliver u krbu, Oliver ve svetru, kolik roztomilosti dokážete unést?!

  1. Sonny Ray

Sonny Ray není pes, ale značka slunečních brýlí. Její zakladatel Josh Reyes na svém instagramovém účtu představuje pitbully jako nádherná, přátelská a něžná zvířata, a výtěžek z prodeje brýlí jde ze čtvrtiny na budování útulku pro psy bez domova.

  1. Otis

Bostonský teriér s motýlkem, čepicí nebo brýlemi, to je malý model Otis. S hračkami, s dobrotami, nebo jen on sám v čiré kráse. Umí dokonale pózovat a vy zoufale zatoužíte si ho pomazlit. A navíc jsou ty jeho fotky i vtipné. 

  1. Andrew

Možná je to pes, možná je to plyšový medvídek. Těžko říct. Ale jedno víme jistě. U tohohle účtu budete možná trochu pískat. Takže se na něj nekoukejte v práci. Uvííí!

  1. Momo

Ano, to je on. Momo, kterého znáte z Find Momo hitu. Andrew fotí svou borderku v zajímavých exteriérech, se kterými černobílý pejsek dokonale splývá, takže ho musíte chvíli hledat. Něco jako Kde je Waldo, ale tisíckrát roztomilejší.  

  1. Wolfgang

Wolfgangův pán prostě umí fotit. I  kdybyste neměli psy rádi, tyhle fotky vás okouzlí. A protože psy rádi máte, je tu navíc bonus v podobě tohohle bílého krasavce. Bílý tesák ožívá!

  1. Riley

Dokonale minimalistické fotky rozkošného Rileyho si budete chtít vytisknout a pověsit všude kolem sebe. Usměvavý jack russel teriér je přesně to, co každý den nutně potřebujete vidět.