10 nejlepších míst, kde si můžete v zimě užít sex

Redakce

Všichni chceme mít sex v každém ročním období. V zimě je však počet míst pro tyto hrátky omezený. Nevěste hlavu. Podělíme se s vámi o nápady, kde je nejlepší mít sex i v zimním období.

  1. Noční jízda vlakem. V noci málokdo jezdí vlakem. Může se stát, že najdete kupé, ve kterém zrovna nikdo nesedí. Vagóny bývají v noci krásně vytopené. Změřte si, kolik minut zbývá do následující zastávky, aby k vám nevkročil nevítaný návštěvník. Ztlumte světlo, zatáhnete závěsy a jděte na to!
  2. Horká vana s bublinkami. Napusťte si horkou vodu až po okraj. Nalejte do ní voňavou pěnu či nasypte vodní sůl. Naaranžujte si na vanu trochu romantiky. Svíčky, listy z růží a šampaňské s jahodami vám jistě přijdou vhod. Dál už není potřeba nic dodávat.
  3. Auto uprostřed dopravní zácpy. Nenechte se rozhodit při dopravní zácpě. Raději se se svým partnerem uvolněte. Zapněte topení na maximum a vlezte si na zadní sedačky. Pokud vám nevadí čumilové, můžete to zkusit i na těch předních.
  4. Pokoj zastaralého hotelu. Vzrušují vás neznámé prostory a starý nábytek? Zkuste neprosperující starý hotel, který působí strašidelně. Vychutnejte si vzrušující atmosféru, která vás dovede až na vrchol.
  5. Útulná kancelář. Vzrušuje vás pocit, že vás někdo může při sexu zastihnout? Vyzkoušejte to v práci. Tam si užijete velký adrenalin, protože za pohlavní styk v zaměstnání je mnohdy i vyhazov. Najděte si v práci malou temnou kancelář, kam sotva někdo zavítá, a rozjeďte to.
  6. Chlupatý koberec. Vyzkoušet sex na chlupatém koberci na zemi není k zahození. Jistě vám nebude zima a partner či partnerka si ani nevšimne, že jste se zrovna neoholili.
  7. Ložnice rodičů. Zkuste něco opravdu úchylného. Sex v ložnici vašich nebo partnerových rodičů. Představte si, že na té samé posteli to dělají i vaši. Docela děsivá představa, ale někoho může vzrušit. Hlavně si pohlídejte dobu, kdy se rodiče vracejí domů nebo si ke skvělému sexu můžete také utrhnout i parádní ostudu.
  8. Poloprázdné MHD. MHD ve městech bývají někdy až přetopená. Zimou trpět určitě nebudete. Pokud vám nevadí oko řidiče a pár lidí sedících před vámi, můžete to roztočit. Bude to velmi vzrušující zážitek, ale hlavně, aby tam nebyly děti!
  9. Vyhřátá sauna. Není nic lepšího, než si lehnout do vyhřáté sauny, kde budete jen vy dva. Nikdo vás během vaší objednané doby nebude rušit. Jen pozor, abyste se moc nepřehřáli!
  10. Postel plná peřin a polštářů. Sex doma v teple a měkkých peřinách je slast pro každého. Čím budete mít více pohodlí, tím lépe se můžete na soustředit samotný akt. Uvidíte, že vrchol bude stát za to!

10 faktů o čokoládě: Jezte ji často a budete mít kvalitnější sex

Skandál: V dětském magazínu Čtyřlístek byl nakreslen sex. A hned 2x!