10 neobvyklých věcí, které jsou ve skutečnosti sexy

Lucie Bryndová

Reklamy v televizi, profily influencerů a známých osobností na Instagramu, YouTube kanály i časopisy. To všechno nás chtě nechtě ovlivňuje, a to do takové míry, že toužíme po naprosté dokonalosti. Ať už je to zevnějšek, fotky z dovolené nebo třeba to, co jíme. Jsou tady ale i věci, které třeba nemusí na první pohled působit perfektně, a přesto jsou neskutečně sexy. Takže skoncujte s hloupými předsudky a zkuste se na svět dívat trochu jinýma očima.

  1. Ženy v kostýmku. Možná vám to teď připadá trapné, zvlášť pokud zatím jen chodíte na brigády a o skutečné práci ještě nemůže být řeč, ale věřte, že jakmile opustíte školní lavice a naskytne se vám první pracovní příležitost, byť zatím třeba jen na recepci nebo na pozici asistentky, nošení kostýmků si zamilujete. A nejen vy. Hotový z toho bude i váš partner.
  2. Kutilové. Dokáže váš kluk bez mrknutí oka sestavit komodu, přivrtat poličku, opravit závadu na autě nebo prostě sám cokoli vlastnoručně vyrobit? Není nic víc sexy než chlap, který by se zvládl uživit rukama. Buďte šťastná za to, že ho máte!
  3. Lidé absolutně zapálení pro nějakou věc. Mluví už hodinu o tom, jak naprosto propadla józe a vysvětluje vám rozdíly mezi jejími jednotlivými styly? Nebo naopak, vždycky se rád ponoří do debaty o autech, motorkách nebo třeba o své práci? Čím zajímavější a podivnější jeho nebo její koníček je, a čím víc o něm dokáže zapáleně mluvit, tím víc je to sexy.
  4. Ďolíčky. Vždycky, když se na vás usměje, má ty rozkošné ďolíčky ve tváři? Jo, tak to je ono. Něco tak zatraceně roztomilého a sexy si zaslouží, abyste ho neustále pusinkovala a líbala. A vy nebudete toužit po ničem jiném než po tom, aby se na vás pořád jenom smál.
  5. Jizvy. Jemná jizvička na bradě, kterou si způsobila jako malá, když upadla při bruslení na ledu nebo jizva přes půl ruky, která jí navždy připomíná nehodu, při které se ale naštěstí kromě pár zlomenin a jizev nic horšího nikomu nestalo. Každá, byť i malinká jizvička, s sebou nese nějaký příběh, a tím je neskutečně magická.
  6. Výstřední účes. Dívka s krátkými vlasy nebo naopak dlouhovlasý kluk? Netradiční barva, zajímavý sestřih, prostě něco, co vás hned praští do očí. Když vaše láska přijde domů s novým nevšedním účesem, budete ji milovat ještě víc. Proto, že je jiná, vymyká se a vyčnívá svou individualitou z davu.
  7. Mateřské znaménko. Obličej, dekolt, pupíku nebo krk. Všechna tato místečka jsou jako stvořená pro něžné laskání a líbání. A ještě lepšími se stávají ve chvíli, kdy má na nich vaše milovaná roztomilé mateřské znaménko. Pokud vy sama nějaké vlastníte, buďte na něj náležitě pyšná a přestaňte se za něj nesmyslně stydět.
  8. Holka, která udělá první krok. Připadá vám divné, když holka řekne klukovi o číslo jako první? Nebo když navrhne první rande? No a proč ne? Přestaňte se držet zaběhlých kolejí a zkuste to příště taky. Určitě tím spíš mile překvapíte, než že byste se ztrapnila.
  9. Rovnátka. Doby, kdy se spolužáci vysmívali těm, kteří nosili rovnátka, jsou už asi dávno pryč. Zvlášť dnes, kdy se dají pořídit téměř neviditelná. Udělejte z nich přednost a součást svojí image a usmívejte se na celé kolo. Jakmile budete působit sebevědomě, určitě to nikoho neodradí. Jenom bacha na zbytky jídla. Pak byste směšně opravdu mohli působit.
  10. Basic styl oblékání. Vzala byste si na sebe nejraději jen jednoduché šaty bez podprsenky? Cítíte se tak skvěle a svobodně? No a proč ne? Každý není na pestrobarevné módní kreace z přehlídkových mol. Navíc jemně prosvítající nebo rýsující se bradavky působí neskutečně sexy.