10 novoročních předsevzetí, která lidé vždy porušují. Raději už si je nedávejte!

Redakce

Nový rok je za dveřmi. Hodně lidí si opět dá novoroční předsevzetí, které stejně nikdy nedodrží. Která z nich se nejvíce porušují?

  1. Zhubnout. Toto předsevzetí si dávají hlavně ženy. Bohužel si k hubnutí většinou neudělají přesný plán. Po několika dnech držení diety to jednoduše vzdají.
  2. Sportovat. Sportování je důležité nejen kvůli vypracovanému tělu, ale i k udržení zdravé kondice. Málokdo ale toto předsevzetí dokáže dodržet, pokud nezačal sportovat už předtím.
  3. Přestat pít alkohol. Tuhle větu si nejčastěji říkáte po silvestrovském večírku. Jen, co se z kocoviny ale proberete, hned si skočíte na nějakou další párty. A tam rozhodně na suchu nevydržíte.
  4. Přestat kouřit. Kouření je závislost, které se mnozí těžko zbavují. Pokud to doposud nedokázali, těžko jim od toho pomůže jedna novoroční věta. Silní kuřáci to vydrží sotva jeden den.
  5. Šetřit peníze. Neutrácení peněz není snadná věc, obzvlášť když se to dotyčný jedinec dosud nenaučil. Žít od výplatě k výplatě není nic příjemného. Jednoho dne s tím šetřením člověk stejně praští, protože zjistí, že ať už šetří, nebo ne, má na kontě pořád málo peněz.
  6. Nestresovat se. Umět se nestresovat ve vypjatých situacích by si přál každý. Do jisté míry se to dá korigovat, ale pokud je dotyčný citlivý a náchylný na tlak, nepodaří se mu to jen tak.
  7. Nespat se svým / svojí ex. To je jedno z nejčastějších předsevzetí. Lidé se rozejdou, ale sex spolu chtějí mít dál. Moc dobře vědí, že tímhle se od svého bývalého / svojí bývalé nedokážou odpoutat. Z tohoto důvodu si to dávají jako novoroční předsevzetí. Bohužel vášeň je většinou přemůže.
  8. Nepodvádět svého partnera / svojí partnerku. Podvádění skutečně není vůči protějšku fér, ale někteří jedinci své chuti a vášni nedokáži poručit. Často ani tehdy, když přichází nový rok.
  9. Najít si lepší práci. Spousta lidí touží po tom, aby si našli novou práci, ve které budou spokojení. Nakonec se ale na hledání vykašlou, protože je to běh na dlouhou trať. A navíc ve svojí současné práci mají přece jistotu.
  10. Nedávat si už žádná další novoroční předsevzetí. Spousta lidí si nechce dávat další předsevzetí, protože ví, že je to k ničemu. Stejně je nikdy nedodrží. Nakonec ale neodolají a nějaké si nakonec dají. Dává to nějakou logiku? Ne!

Nevíte co na Silvestra? Nalákává vás exotika? 4 TIPY

8 věcí, které nedělejte na Silvestra: Neberete drogy, nesexujte a nezvracejte na šéfa

Témata: