10 podivností, které dělají slečny po náročném sexu

Redakce

Některé dívky dělají po sexu divné věci, nad kterými jejich muži jen koulí očima. Neděláte je náhodou také?

  1. Kontrolují si své pohlavní orgány

Náročný sex dá zabrat pohlavním orgánům ženy. Nemusí je dole nic bolet, ale mohou chvíli cítit jejich opotřebovanost. Z tohoto důvodu ženy po souloži zkontrolují, jestli dole vypadá vše jako předtím. Slečny nenechávají nic náhodě. Co kdyby se jim tam dole náhodou objevil nechtěný výtok?

  1. Hledají spodní prádlo po celé místnosti

Ženy před sexem nemyslí už na nic jiného než na sex. Nepamatují si, kam odhodily své spodní prádlo, proto poté pobíhají po celé místnosti a hledají ho. Často to nějakou dobu trvá, protože jako na potvoru svršky určitě zapadly na nejmíň očekávané místo!

  1. Dívají se na sebe do zrcadla

Některé slečny si po sexu stoupnou před zrcadlo a z neznámého důvodu na sebe doslova zírají. Minimálně deset minut si prohlížejí svoji postavu. Nejspíš doufají, že když na sebe budou nějakou dobu koukat, zvětší se jim prsa.  

  1. Rozbrečí se

Ženy jsou různé. Některé se po sexu smějí a jiné zase pláčou. A to buď kvůli tomu, že sex byl s jejich postelovým partnerem velmi dobrý, nebo naopak. Pohlavní styk, a pak zvláště orgasmus, pořádně zatočí s ženskými hormony. Ty se jednoduše řečeno mohou občas zbláznit. Pokud vaše přítelkyně po sexu pláče, raději se jí na nic neptejte, nebo to všechno jenom zhoršíte. Když bude chtít, sama poví, proč pláče. Otázkou ale je, jestli jejímu vysvětlení dokážete porozumět. Může to být po záplavě hormonů nesrozumitelné.

  1. Dívají se na romantický film

Některé dívky mají po fyzicky náročném sexu chuť si zapnout romantické filmy. Vypadá to, že jim nejspíš při styku chyběla romantika, proto si ji musí nutně doplnit fantazií, v které existuje pravá láska i bez postele.

  1. Smyjí ze sebe chlupy svého protějšku

Kluci se skoro neholí, to víme. Když se při sexu o dívky třou, je dost možné, že na tělech jejich poloviček zůstanou tmavé chlupy. Některým ženám to vyloženě vadí. Po souloži okamžitě vyrazí do koupelny a všechny tyto drátky, které nepatří jim, ze sebe urychleně smyjí.

  1. Sní celou tabulku čokolády

Některé slečny po náročném výkonu v posteli potřebují doplnit cukry. Místo toho, aby si vzaly nějakou čokoládovou tyčinku, sní hned celou tabulku čokolády. Někdy dokonce sní na posezení hned dvě. Svému postelovému partnerovi nenechají samozřejmě ani čtvereček.

  1. Telefonují

Ženy mají po sexu potřebu vyřizovat věci, které před ním nestihly. Chopí se telefonu a volají. Někdy telefonují jen tak. Například mamce, babičce nebo kamarádkám. Muži pak musí poslouchat hodinové rozhovory. Raději nakonec někam utečou.

  1. Převlíkají povlečení

Ženy jsou od přírody čistotné. I když jsou jejich peřinky po sexu čisté a nic na ně neukáplo, stejně je raději pro svůj dobrý pocit vymění. Dělají to hlavně ty, kterým extrémně vadí pach potu.

  1. Zkontrolují kondom

Co kdyby se tam náhodou udělala malá dírka, skrze kterou by se dostalo ven pár kapek rozkoše?

5 lidí popisuje moment, kdy se máte radši rozejít než se dál trápit

10 věcí, které rozhodně nedělejte po rozchodu