10 podivných produktů jen pro prsa

Redakce

Lepidlo na prsa, prsní elektrošoky nebo speciální mini matrace. Prsa si evidentně žádají víc, než jsme si do teď mysleli. Sledujte a žasněte nad tím, jak moc ty svoje dvě holky zanedbáváte. Protože podprsenkou to nekončí!

1. Elektrošoková prsní masáž

Je až s podivem, jak daleko jsou některé ženy schopny zajít, aby měly větší poprsí. U tohoto nástroje ani není jisté, že vůbec funguje, nicméně má stimulovat ženské těhotenské hormony a tím probudit růst prsa. Výrobci tvrdí, že tím můžete předejít i rakovině.

Electro-Shock Breast Massager

2. Nalepovací bradavky

Pokud máte ten „problém“, že bradavky vám ne a ne stát celý den, je toto elegantní řešení. Už nemusíte v kanclu otvírat okna, když něco potřebujete. Prostě si stačí ráno nalepit tyhle dva malé zázraky. Ale pozor, můžou vás pak vyhodit za narušování pracovní morálky. Ale zpátky k produktu. Vypadá až děsivě skutečně, a navíc si můžete vybrat odstín kůže, který s vámi ladí nejvíc.

Artificial Stick-On Nipples

3. Zesvětlovač bradavek

Někteří lidi (ano, říkáme lidi, ne jen ženy) trpí nejspíš traumatem z toho, že jsou jejich bradavky příliš tmavé. Ale žádné strachy. Naštěstí existuje tento zesvětlovací roztok, díky němuž dosáhnete úžasně světlého růžového odstínu.

Nipple Bleach

4. Prsní ručníky

Tohle prostě nemůže pochopit nikdo, kdo s sebou každý den netahá dvě mlíkárny. Když je venku horko, tahat to je ještě větší opruz než normálně. Proto existují tyhle prsní ručníky se super designem. Popravdě je to jediný produkt, který fakt ceníme. Pokud vás zaujal, přečtěte si o něm na našich stránkách víc!

Boob Towels

5. Oddělovač prsou

Jsou takové nešťastně dny v měsíci, kdy jsme schopny se rozplakat i kvůli tomu, že jsme si oblékly špatnou ponožku. A v takové dny vás může skutečně rozčílit, že se vám při ležení na boku prsa dotýkají, a vy prostě nemůžete najít tu správnou polohu k spánku. Proto rozdělte prsa pěnovou podložkou a sladce usněte!

Boob Separator Pillows

6. Hrudní maska

Existují masky na obličej, krémy na krk i zábaly na vlasy. Tak proč by nemohli Američani prodávat i masku na prsa?? Měla by vám vaše přednosti prokazatelně zpevnit a mimo jiné taky samozřejmě zvětšit. Obsahuje kolagen i pravé zlato! No uznejte, to by bylo, kdyby to nefungovalo!

Chest Masks

7. Olejíček

Zatímco ostatní produkty slibují nesmysl, tenhle se hrdě hlásí k tomu, že slouží čistě pro radost z masírování. Respect.

Boob Oil

8. Lepidlo na prsa

Tomuhle popravdě moc nerozumíme. Lepidlo má udržet vaše prsa co nejvíc zafixovaná, a zabránit tak nemilosrdnému vlivu gravitace.

Boob Glue

9. Prsní deodorant

Prý je zdravé při projíždění podpaží promáznout i oblast pod prsy. To teda nevíme, každopádně pokud vám přijde ujeté mazat si prsa deodorantem, který přece patří do podpažních důlků, objednejte si deodorant speciálně pro prsa. Divné je to ale anyway.

Boob Deodorant

10. Polštář s otvory na prsa

Pokud při spaní na břiše levitujete kvůli poprsí zbytkem těla dva centimetry nad matrací, jiné řešení nevidíme. Většinou vám ale asi prsa narostla postupně, takže jste si stačily zvyknout s nimi spát. V případě, že máte platisku, tak prosím… Anebo že by spíš speciální prsní polštář sloužil obézním, nepřizpůsobivým pánům?

Boob Hole Pillow