10 příhod, po kterých by vám mělo dojít, že chodíte s psychopatem

Paga

Někdy jsme tak zaslepení láskou, že vůbec nevidíme, koho vedle sebe máme. Pokud váš protěšek předvedl něco podobného, jako jsou příhody z našeho výčtu, měli byste se nad svým vztahem vážně zamyslet.

  1. Společné cestování. Jedete po dálnici vysokou rychlostí, když v tom z ničeho nic váš partner pustí volant a zakryje si oči. Pak řekne: „Promiň za to, že dnes oba zemřeme!“
  2. Sociální sítě. Jednou ráno se vzbudíte, mrknete na Facebook a po chvíli vám dojde, že v přátelích nemáte ani jednoho chlapa, včetně bratrance a kamaráda z dětství. A váš protějšek dělá, jakože nic.
  3. Sexuální nedorozumění. Že si občas zahrajete na policejní razii nebo domácí a nájemníka, co nemá na zaplacení, to je ještě docela v pohodě. Ale když skončíte přivázaní ke sloupu před domem nebo k posteli a vaše polovička jde na několik hodin pryč, nemáte tu čest se zrovna nejnormálnějším člověkem.
  4. Tajemný ezo člověk. Nejdřív vám to přišlo roztomilé, ale když jste skončili s celou zdí pomazanou éterickým olejem a potom, co jste řekli, že nemáte chuť jít do kina, vám na nočním stolku ležela woodoo panenka, je čas prásknout do bot.
  5. Zbraně. Fajn, je možná docela rozumné u sebe nosit nějaký nástroj k sebeobraně, na odlehlejších částech se dokonce hodí i pistole. Jenže když ji partner namíří na vás, řekne bang a pak: „Jejda, nebyla na ní pojistka, to je sranda,“ je tak trochu po legraci.
  6. Vztah k mámě. Když má dlouhý hovor a pak se omluví, že mu volala máma. Která je už pár let po smrti.
  7. Song v rádiu. Někde slyšíte písničku a začnete si ji zpívat, když v tom se na vás váš protějšek oboří, že mu tím posíláte tajná sdělení ohledně vašeho vztahu. Je z toho hádka, při které musíte utíkat a volat policii.
  8. Volání policie. Možná ještě horší je, když policie volá po rande vám a chce vědět, kde jste byli a jestli náhodou nevíte, kde je dotyčný nebo dotyčná nyní. Když se dozvíte, že někoho zabil nebo znásilnil, mělo by jít o jasné znamení, že další rande nebude.
  9. Zvířata. Necháte partnera na chvíli samotného se svým zvířetem. Když se vrátíte, máte pocit, že vám někdo musel mazlíčka vyměnit za vyděšeného chudáčka, v horším případě se zvíře záhadně „ztratí“.
  10. Podvádění. Je jedno, jestli sténáte ze spaní, dáte si stíny, i když je nenosíte, nebo se k vám číšník chová mile – všechno tohle je jasné znamení, že jste nevěřrní nevěrníci a určitě spíte se všemi v okruhu sta kilometrů!