10 rad, jak sbalit ve fitku pana Božského: Oblečte si červenou!

Redakce

Viděla jste ho! Je to přesně ten typ, co se vám moc líbí. Ale jak to zařídit, abyste se sním dala nenuceně (to hlavně!) do řeči?

  1. Snažit se sbalit pána ve fitku není úplně konvenční způsob seznámení. V baru s kámoškami to jde líp. Ve fitku je na to třeba jít pomaleji. V pondělí začněte s úsměvem směrem on. V úterý přidejte sympatické: „Ahoj.“ Jestli chodíte do fitka 6 krát nebo i 7 krát týdně, o víkendu už můžete nastartovat drobnou konverzaci. Čím budete milejší a otevřenější, tím víc vás bude vyhledávat. A po nějakém tom týdnu dostanete pozvání na kafe.
  2. Buďte na očích. Jestli jste pána potkala náhodou na chodbě, tak na další náhodu budete čekat pěkně dlouho. Zjistěte si, kdy a na co chodí. Pánové moc nemusí jógu a heat je také většinou pro holky. Věnujte se více kardio cvičení a buďte v jeho zóně pozornosti. Spontánní možnost dát se do řeči se tak lehce objeví.
  3. Oblečte si červenou. Je to barva vášně a lásky. Muži vás v ní zaregistrují jako neodolatelnou. Pokud jste se jim líbila už předtím, v červené na vás oči nechá. A pokud ne, tak budete alespoň vypadat hodně dobře a určitě se chytí jiný sameček.
  4. Nebuďte nepřístupná. OK, ráda cvičíte s muzikou v uších na plný pecky, ale ostatní to spíš otravuje. Make up? Je lepší být při sportu co nejpřirozenější, jinak působíte jako vysokoúdržbová dámička. Chlapíky nejvíc rozjede, pokud budete vypadat sebevědomě a zároveň trošku křehce. (rozumějte žensky) Moc se objektu svého zájmu nevtírejte a cvičte jako obvykle.
  5. Povídejte si očima. Nemyslíme tím jejich posilování, nýbrž oční kontakt. Vhodné je neuhnout pohledem hned do strany, ale pěkně se usmát. Zase to ovšem nepřežeňte, dotyčný by vás mohl otipnout na pěknou stíhačku.
  6. Pečlivě si vybírejte. Pozor na trenéra, je to možná pan Božský, nicméně pokud s ním flirt nevyjde (pravděpodobně), máte zaděláno na problém. Nejen že ho budete potkávat, současně i vaše tréninkové výsledky půjdou do kelu.
  7. Nebojte se, neukousne vás. Muži ocení, když převezmete iniciativu. Oslovte ho s otázkou, zda vám neukáže jak správně provádět strečink, viděla jste ho před chvílí. Když to na něj nezabere, buď je na vdolky, nebo to ještě zkuste s jednoduchým představením se. A počkejte, co se stane.

7 blbostí, které dělají některé ženy před sexem

Playlist na sex: Tohle si pusťte, až budete dělat vy-víte-co