10 rad mužům na každé ráno: Holte se, dejte si kafe a přidejte 100 kliků

Redakce

S tím, co bylo, se už nic udělat nedá. Zato s každým novým dnem, který nám zbývá, se dají dělat divy. Máme pro vás muže rituály, jak lépe vypadat a hlavně se lépe cítit.

  1. Začněte den s kardio tréninkem. Po hodině aerobního cvičení si vyždímejte oblečení a juchú do práce. Mozek i tělo vyčištěny. Na stres to funguje báječně. Navíc, když to vydržíte nějaký ten měsíc, vaše lásky se zblázní z vašeho těla.
  2. Pořádně se nasnídejte. Berte to jako benzín do auta. Bez něj nenastartuje a neujede denní dávku kilometrů. Můžete si dát vločky s ovocem nebo i nějakou tu prasárničku. (Koule.cz není magazín zdravé výživy)
  3. Čistěte si zuby. Polemika se odehrává na poli debaty, zda před nebo po snídani, nicméně je to nutný rituál. Ať pro zdraví, nebo pro váš zářivý úsměv.
  4. Používejte krém na obličej. Mimořádně citlivá je pokožka kolem očních víček. Určitě najdete spoustu ochotných slečen, co vám poradí, který přesně krém a složení máte mít.
  5. Holte se. Slyšeli jste, že neexistují krásní a oškliví muži? Jen hladce a špatně oholení. Jo a různé chloupky taky pryč.
  6. Dělejte 100 kliků denně. To je těžké. Nejlépe spojit s ranním kardiem. Vypadat jako chlapák holt něco stojí.
  7. Berte si oběd sebou. Budete kontrolovat příjem kalorií a ještě se najíte zdravěji. Tip: Pohanka, kroupy, strouhaná mrkev, rukola, vařené vejce, citron, olivový olej = top.
  8. Čistěte si obličej speciálním prostředkem. Dodá vám svěží mladistvý vzhled a vyčistí póry. Oplachujte se studenou vodou.
  9. Pijte kafe a čaj. (s mírou) Mají antioxidanty a zabraňují demenci. O psychické vzpruze nemluvě.
  10. Voňte pořád stejně. Zvolte luxusní nebo sportovní značku a dodržujte pravidelný režim. Na chodbách vás ženy budou cítit, i když už tam dávno nebudete. A budou si vás pamatovat.

10 důvodů, proč jste vy, introverti, tak atraktivní

6 mýtů o zdravém vztahu, na které zapomeňte, pokud ho chcete mít