10 seriálových postav, které by spolu měly zajít na drink

Pavla Gabrhelíková

Některé postavy z nejoblíbenějších sitkomů by si mezi sebou tak rozuměly, že nás nepřestane bavit přemýšlet o tom, o čem by si povídaly. Pojďte si to představit s námi!

  1. Charlie Harper a Joey Tribiany. Největší milovníci. Žádná žena neodolala jejich šarmu. Nemuseli použít ani moc triků a  samy jim skákaly do postele.
  2. Barney Stinson a Howard Wolowitz. Oba se vyžívají v nejrůznějšíh léčkách, oba milují Hvězdné války. Možná by chvilku trvalo, než by si Barney zamiloval divného génia. Pak by po něm ale určitě chtěl, aby dokončil robotickou ženu.
  3. Clare Dunphy a Monica Geller. Spojuje je nejen pedantství, dokonale uklizený dům a láska k dětem. Obě navíc mají doma láskyplné trumpety, o nichž je každý přesvědený, že jsou jejich něžnější polovičky zcela mimo jejich ligu.
  4. Phoebe Buffay a Max Black. Obě měly mámu, která by zasloužila pár facek, a těžký životní start. Kvůli tomu mají problémy s navazováním vztahů. Ale člověk jim neupře originání smysl pro humor a schopnost poradit si v každé situaci. Kromě seznámení s rodiči partnera…
  5. Rachel Green a Caroline Channing. Obě vyrostly v luxusu, ale životní situace je donutila smířit se s málem. Ani tak se nevzdaly a z rozmazlených pipin se staly silné a úspěšné ženy.
2 Broke Girls