10 stupidních věcí, kterých se ženy dožadují v posteli

Lucie Bryndová

Přestože má každý člověk odlišné sexuální preference, pořád existuje několik univerzálních věcí, které jsou všem společné. Respektive ženám. Ať už jste se svým partnerem léta nebo vás milostné sbližování teprve čeká, věřte, že se vás těchto deset věcí týká nebo se v nich brzy budete poznávat.

  1. Schopnost správně vyhodnotit situaci. Ne nadarmo se říká, že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše. Ženy často nerozumí tomu, že muži přesně neví, co od nich očekávají. A výjimkou nejsou ani milostné hrátky. Někdy byste se rády mazlily a jindy chcete zůstat na opačné straně postele? Tak tomu chlapi fakt nerozumí. Abyste jim to usnadnily, zkuste prostě říct, co chcete a co cítíte namísto uražených pohledů a pocitů nepochopení.
  2. Ochrana. Ženy myslí na to, aby byly chráněné. Jasně, můžete podotknout, že sex s kondomem stojí za prd, ale pokud se nemilujete se svou jedinou a dlouholetou partnerkou, pak je ochrana důležitá. Přece nechcete riskovat své zdraví, natož zdraví dívky, se kterou se milujete? Nebo také nechtěné otěhotnění…
  3. Ponožky dolů. Pánové, to je stará známá věc. Ženy prostě nedovedou pochopit, proč by se měly milovat s někým, kdo je úplně nahý, až na malý detail. Ponožky. To je prostě dovede absolutně vyvést z míry.
  4. Povídání. Je to takové klišé. Po tom, co dojde k vzájemnému uspokojení dvou lidí, se ženy často dožadují povídání. Jenže vy máte po vyvrcholení hlavu úplně někde jinde a zrovna nejste naladění na řešení problémů jejích rodičů nebo něčeho, co bude za měsíc. No, holky, s tím se prostě budete muset smířit. Někteří muži jsou s tím v pohodě, ale většinu to fakt štve, takže si prostě po sexu většinou asi moc nepokecáte.
  5. Předehra. Někdy na ni prostě není čas, nálada nebo prostor. Ale pamatujte. Sex není žádný závod. Měli byste si najít čas na vás oba a o to víc se vám pak partnerka odmění v podobě krásného a dlouhého orgasmu, kterému více pozornosti, kterou budete ženě věnovat, jen prospěje.
  6. Orgasmus. Připadá vám divné, že je vaše partnerka po sexu smutná a nespokojená? No, jestli skončil vaším orgasmem a jí se podobné pocity vyhnuly obloukem, tak asi bude problém v tom, že jste trošku sobečtí. Jestli víte, že to prostě dlouho nevydržíte nebo budete po svém vyvrcholení příliš unaveni, abyste svou milou přivedli k orgasmu, zkuste se o to postarat předem.
  7. Hned v pozoru. Další věcí, kterou často ženy očekávají, je partnerova erekce. To, že nemá chlap tvrdé kalhoty hned po prvním polibku, neznamená, že by na vás neměl chuť nebo s tím měl jakékoli problémy. Mužské tělo stejně jako to ženské není žádný stroj, a tak svým partnerům dopřejte občas trochu času na přípravu. To samé platí naopak. Že není žena ve vteřině úplně mokrá neznačí nic o tom, že by vás nechtěla.
  8. Iniciativa. Ženy si také často myslí, že by to měl být právě chlap, kdo dá podnět k milování. Podobně jako si myslí, že by se po rande měl ozvat první muž. Celkově očekávají větší aktivitu právě od protějšku. To už ale dávno neplatí, a není důvod k tomu, aby byl někdo hlavním aktérem celého vztahu nebo sexu. Vše je přece o vás dvou.
  9. Četnost milování. Mezi jeden ze zažitých mýtů, který se stále nedaří překonat, je ten, že muži chtějí sex kdekoli a kdykoli. Tak se to sice může mnohdy zdát, ale i jakákoli aktivita ze strany chlapa může být ovlivněna stejnými faktory jako ta od jeho partnerky. Jestliže je váš partner ve stresu nebo nemocný, může se stát, že na to prostě nebude mít chuť nonstop. Nemějte mu to za zlé.
  10. Vyvrcholení při každém sexu. Podobně jako trápí řadu mužů, že ne vždy jejich partnerka dosáhne orgasmu, mají téměř shodné pocity i ženy. Milování ale není jen o orgasmech. Navíc existují muži, kteří mají problémy se zpožděným orgasmem nebo nevyvrcholí vůbec. Není důvod se tím znepokojovat, ale pokud to jde, vše se svým protějškem řešte, abyste se vyhnuli vzájemné nespokojenosti.