10 supermoderních způsobů, jak poznat, že je to vážné

Redakce

S rozvojem technologií přichází také nová pravidla randění a vztahů. Pořád platí, že kartáček v jeho koupelně nebo společné plány na víkend znamenají, že je to mezi vámi vážné. Ale jak si váš vztah stojí, poznáte i z drobnějších náznaků, o kterých se vám před pár lety ještě ani nesnilo.

  1. Uložili jste si svá telefonní čísla

Jestli randíte pravidelně, víte, že ukládat si všechna čísla pod jménem nemá úplně cenu. Kdo by chtěl telefon plný Tomášů, ve kterých už se dávno neorientuje. A tak tomu dáte pár schůzek, než si váš objev zaslouží místo ve vašem telefonním adresáři.

  1. Sdílíte své / jeho heslo na Netflix nebo Spotify

Tak tohle je vážné a je to jasné znamení důvěry. Kdokoliv má vaše heslo, může ho poslat dál, nebo, a to je mnohem horší, pohrát si s vašimi playlisty!

  1. Čekáte na sebe s novým dílem seriálu

Konečně vyšel nový Sherlock a vy se NEMŮŽETE dočkat, až si ho pustíte… spolu. To znamená ne hned, jak ho stáhnete, a máte sebemenší příležitost. Prostě si to víc užijete společně. Ale pozor, tohle musí být vzájemné. Jestli vy čekáte, a váš partner ne, a klidně vám vyspoiluje konec, utíkejte od něj!

  1. Vaše láska je na Instagramu

Jasně, prostě dáváte na Instáč věci, které vás během dne potkají, a tak je možné, že se tam objeví i vaše rande. Nalijme si čistého vína – jestli vás má na svém Instagramu, nevadí mu, že vypadá zadaný, a to něco znamená. A jestli ho tam máte vy, tak se prostě chlubíte, co si budeme namlouvat!

  1. Koukáte spolu na porno

Jestli vás oba baví a koukáte na filmy pro dospělé spolu, znamená to, že jste si fakt blízko. Protože ukázat tomu druhému, jaké zvláštnosti vás rozpalují, je ve skutečnosti na vysokém stupni intimity a ukazuje to, že se spolu cítíte opravdu komfortně.

  1. Smazali jste Tinder. Oba!

Jasně, ještě to nemusí být láska na celý život, ale jestli jste přestali hledat někoho dalšího, něco to znamená. A pokud naopak máte potřebu hledat dál, tak tohle prostě nestojí za to. Swipněte doprava a vydejte se za novým dobrodružstvím!

  1. SMSkujete a chatujete během dne

A nejen o tom, kdy a kde se potkáte. Prostě o všem, co vás zrovna napadne. A někdy i sextujete. Jo, tady to začíná být vážné.

  1. Je to na Facebooku

Tohle nepotřebuje další vysvětlování. Pokud si oba na Facebooku vyvěsíte, že jste ve vztahu, dáváte tím oba najevo, že jste zadaní. A ví to každý. Včetně vašich spolužáků ze základky a jeho sestřenice.

  1. Máte se na tapetě

Kdysi se nosily v medailoncích a peněženkách, dneska se fotky miláčků přestěhovaly do mobilních telefonů. Máte tam společnou fotku? A on? Rozkošné.

  1. Posíláte si nahé fotky

Bez komentáře.

Toto je 12 fází, kterými musí projít každý úspěšný vztah

Máte starou duši? Prozradí to těchto 7 věcí