10 tajemství, která před sebou skrýváte možná i vy

Lucie Bryndová

Nahlédnout tak někdy pod pokličku svým polovičkám, to by se pak problémy, které vznikají z nepochopení, ve vztazích vůbec neobjevovaly. Ale je vůbec něco takového možné? Odhalili jsme pro vás 10 tajemství, která před sebou páry nejčastěji skrývají. Co před muži tají ženy a naopak?

Co tají ženy:

  1. Milují, když si to v posteli užíváte. Nelze mluvit úplně za všechny, ale většina žen si užívá, když se v posteli také projevujete. To, že vás ženské křičení při sexu vzrušuje, ví všichni, ale ženy to mají úplně stejně. Tak přestaňte potlačovat své emoce a hezky s nimi ven.
  2. To, že někdy nechtějí sex, neznamená, že za to můžete vy. Ženy prostě mají někdy své dny, a nemusí to nutně znamenat menstruaci. Prostě se někdy necítí sexy nebo je něco trápí. Možná třeba jen nemají oholené nohy nebo jinou část, které se při milování určitě budete dotýkat, a tak sex prostě odmítají. No a někdy je doopravdy může bolet hlava.
  3. Někdy chtějí prostě jen obejmout. Většina žen vám to neřekne na rovinu, ale přesto, že jsou tvorové upovídaní, existují chvíle, kdy prostě nechtějí nic jiného než obětí. Žádné zbytečné otázky typu: Proč jsi naštvaná? Co se ti stalo? A podobně. Někdy prostě není snadné vysvětlit něco v klidu a bez emocí. Otázka je, jak jen poznat, kdy je lepší se ptát a kdy naopak obejmout. To už je na vyšší dívčí.
  4. Na toaletu nechodí s kamarádkami proto, že by se samy bály. Znáte to, klasická situace. Sedíte někde se svou polovičkou, partou kámošů a jejich přítelkyněmi a najednou se polovina žen zvedne od stolu a odchází společně na záchod. Proč tohle dělají? Na dámách je obvykle taková fronta a zároveň klid, že si prostě při čekání potřebují jen na chvíli samy pokecat. A také si půjčit rtěnku a tak, samozřejmě.
  5. Mezi výrazným a žádným make-upem je sakra rozdíl. Určitě jste někdy řekli svým láskám, že jim to sluší mnohem víc bez zbytečných vrstev make-upu a že je tak milujete nejvíc. Ony vám pak chtějí udělat radost a řeknou, že s vámi vyrazí na výlet do přírody nenamalované. Ale nenechte se zmást. Většinou si stejně lehký make-up udělají a věří, že to nepoznáte.

Co tají muži:

  1. Váš účes vypadá pořád skvěle. Před odchodem z domu se musíte pořád ubezpečovat, že jsou vaše vlasy dost rovné nebo dost kudrnaté? Věřte, že se vašemu partnerovi líbí už od té chvíle, co jste vstala a líbily se mu před pěti minutami i teď. A neříkají to jen proto, aby měli klid.
  2. Když něco chcete, prostě to řeknete. Muži si obecně neradi něco domýšlí. A pokud od nich něco skutečně chcete, máte větší šanci to získat, pokud si o to řeknete. Náznaky nepomohou, fakt ne.
  3. Váš kompliment si navždy zapamatují. Když je pochválíte, ať už se to týká oblečení nebo úpravy vousů, věřte, že si to zapamatují a budou si takovou délku udržovat už pravděpodobně napořád.
  4. Masturbace není známka nevybouřenosti. Muži si to rádi dělají, a to i bez ohledu na to, jak moc a jak dlouze se milujete. Tak se za to na ně nezlobte, respektujte to a nabídněte jim občas pomocnou ruku.
  5. Když říkají, že na nic nemyslí, fakt na nic nemyslí. Muži mají jednu velkou výhodu. Opravdu dokážou vypnout. A když se jen tak dívají před sebe, neznamená to, že se jim něco honí hlavou. Prostě jen relaxují. Takže když se jich zeptáte, na co myslí, a oni odpoví, že na nic, tak nelžou a nic před vámi netají. Tak nepruďte.