10 tipů jak přežít v hororu: Neběhat do patra, nosit tenisky a nebýt prsatá blondýna

Redakce

Jak přežít, kdybyste se ocitli v hororu? Tady jsou naše tipy vypozorované ze sledování strašidelných filmů.

  1. Když vám někdo řekne, ať se na něco nedíváte, fakt to nedělejte. Všichni víme, jak dopadli lidi, co se koukli na VHS v Kruhu.
  2. Pokud vaše dítě tvrdí, že vidí duchy, nebo že má imaginární kamarády, věřte mu, že se jedná o skutečnost a nedělejte z něj malého blázna. Děti jsou sensitivnější. Pak už by mohlo být pozdě…
  3. Pokud si kupujete dům, který je hodně starý, vše si o něm zjistěte. Domy, kde se vraždilo nebo se tam páchaly sebevraždy, nebrat!
  4. Pokud jedete s partou na horskou chatu do lesů a jede s vámi i prsatá blondýna a černoch, buďte v klidu. Budete minimálně třetí, kdo bude zabit – a to už vám dává dost času na to zdrhnout. Pokud jste prsatá blondýna nebo černoch, radši nikam nejezděte.
  5. Noste tenisky. V nich se před vrahem utíká lépe než na podpatcích nebo v žabkách.
  6. Když už vás honí vrah po domě, zásadně neutíkejte do patra! Snažte se utéct ven a běžet k nejbližším sousedům.
  7. Pokud máte tušení, že je někdo cizí u vás doma, nevolejte „Halo, je tam někdo?“ a rovnou zdrhejte pryč! Nechcete přece, aby vás vrah po hlase našel.
  8. Pokud se vaše kamarádka, kamarád, přítelkyně nebo přítel nějak nápadně moc zajímají o ostré a střelné předměty u vás doma, vypoklonkujte je ven. Nikdy nevíte, kdy se s nožem nebo pistolí rozeběhnou na vás.
  9. Vždy u sebe mějte mobil. Nikdy nevíte, kdy budete muset volat policii nebo záchranáře. Nebo i hasiče. Nebo do Bohnic.
  10. Když najdete doma mrtvolu, nesahejte na ni ani na vražednou zbraň, pokud se tam nachází. Zanecháte tam otisky a pak už se obvinění jen tak nezbavíte.

Bonus: Nebuďte překvapeni, když se zdánlivě mrtvý vrah několikrát probere z mrákot a bude vás chtít zase zabít. Ustřelte mu palici a máte klid.

Nejděsivější horory posledních 20 let: Bude vám tuhnout krev v žilách!

Nejlepší psycho filmy všech dob: Který máte nejradši?