10 tipů od expertů jak na líčení, nehty a vlasy, které by měla vědět každá žena

Redakce

Existuje mnoho triků a tipů, které nám zajistí krásné vlasy, zářící pleť a krásný make up. Tady máte top deset od expertů na krásu.

  1. Nalakované nehty namočte do vody – Chcete, aby nalakované nehty rychle zaschly? Tak vám poradíme fakt skvělý trik – namočte je do studené vody. Opravdu to funguje.
  2. Používejte korektor – Pokud vás trápí kruhy pod očima, pupínek či prasklá žilka, tak problémy zamaskujte korektorem. Nanášejte ho prstem nebo štětcem
  3. Míchejte oční stíny – Kombinujte tmavé odstíny, jako je hnědá, tmavě zelená nebo modrá. Vytvoříte nádhernou kombinaci, která je vhodná na den i noc.
  4. Pracujte s tvářenkou – Tvářenku nanášejte krouživým pohybem. Tento styl pak vytvoří přirozenější vzhled, který vypadá naprosto dokonale.
  5. Odstraňte make up kokosovým olejem – Kokosový olej je jednoznačně zázračný a dá se použít skoro na vše. Na čištění zubů, hydrataci pokožky nebo vaření. Nyní ho však používejte i při odličování make upu, protože to jde s lehkostí.
  6. Dejte si na oční víčko kartu – Před nanesením řasenky si dejte na oční víčko nějakou kartu. Když si pak budete nanášet řasenku, tak nehrozí to, že se vám řasenka otiskne.
  7. Vlasy si sepněte – Po fénování vlasů si je sepněte sponou. Můžete se zatím namalovat či cokoli jiného a vlasy budou chladnout. Po několika minutách sponu sundejte a připravte se na skvělý objem.
  8. Beach vlny z copánků – Pokud máte rovné vlasy a chcete nějakou změnu, tak si vlasy umyjte, použijte tužidlo a poté vlasy spleťte do jednoho velkého copu. Když si vlasy odpoledne rozpustíte, budou vlnité a budou mít i objem.
  9. Pijte a jezte zelenou – Jedna z nejlepších věcí, kterou pro své zdraví a tělo můžete udělat. Můžete si pořídit odšťavňovač nebo smoothie maker a připravovat si tak lahodné koktejly doma v pohodlí a levně. Kapusta, okurka, koriandr, petrželka, jablko a citron, to je výborná a lahodná kombinace.

6 věcí, které dělají všechny štíhlé mrchy každý den: Bohatá snídaně, sex ráno a spánek přes den!

9 posilovačů metabolismu: Co jíst a pít?