10 tipů na žhavý sex pod stanem: Zkontrolujte, jestli je stan váš a někoho tam znáte

Redakce

Léto je v plném proudu a máloco je takové vzrůšo jako sex ve stanu. Ať už to děláte na fesťáku, nebo na dovolené, trochu přípravy se vyplatí.

  1. Vyberte si velice pozorně místo na stanování. To, co vám jinak přijde vtipné, je při sexu ve stanu přinejmenším ošemetné. Takže žádná stráň ani následné kutálení. A kámen, který vás píchne do zad, vás vytrestá nejen bolestí, ale i ztrátou erekce.
  2. Při návratu z tahu se dobře rozhlédněte. Ve tmě se stává, že se netrefíte do svého příbytku a natrefíte na rozzuřené domácí. Nebo začnete osahávat cizí zadeček. Což opět vede k rozzuřeným domácím.
  3. Větší stan je lepší stan. Pro kopulační účely je stan pro tři ve dvou jak dělaný, pro čtyři v případě trojky atd. Stan pro deset ve dvou je pro ty, co si při tom rádi připadají jako v tělocvičně. (říká se tomu taky „ratejna“) Pro singles samozřejmě stačí „áčko“.
  4. Prosíme vás, zhasněte. Jinak pobavíte široké okolí stíny svých sexuálních kreací. Jestli stanujete na samotě, tento bod přeskočte a udělejte si romantické přítmí (bez svíček).
  5. Pořiďte si spacák pro dva. Je snad jasné proč. Existují také spacáky se zipy, kterými se dají jednotlivé pytle spojit. I v létě je v našich zeměpisných šířkách v noci celkem zima.
  6. Pusťte si muziku (nahlas). Tedy pokud vám opět nejde o to pobavit celé okolí.
  7. Dělejte to „s“. Vyhnete se tak příští sezónu stanování s malým (ne)lezoucím třetím. Dále pak budete mít jednodušší úklid.
  8. Citlivě si promyslete pozice. Ano i stan se dá protrhnout. Pohybová bouře propletených těl ho spolehlivě sestřelí.
  9. Vyvětrejte si. Při „tom“ si nechte pootevřeno pro možnost většího proudění vzduchu. Při kempování vznikají různé pachy, navíc stan je uzavřený prostor. Sex ve stanu může být tak trochu fitko. Bez přívodu vzduchu je to ale sauna.
  10. Po úspěšném aktu lásky si jděte zaplavat. Musíte na to mít štěstí z bodu 1 a mít po ruce rybník, bazén, moře, hasičskou nádrž, prostě cokoliv. Po koupeli se zpátky ve stanu budete cítit jako znovuzrozeni.

5 mýtů o sexu, které vám musíme vyvrátit. Podívejte se pravdě do očí (a nejen tam)

15 osvědčených rad, jak mít sex v jakémkoliv autě: Dobře zaparkujte a zadýchejte si tam