10 totálně sexy herců, které letos uvidíme v našich kinech

Redakce

Jsou herci, jejichž talent a um nás až tolik nezajímají - spíš se raději podíváme na jejich svůdné úsměvy a vypracovaná tělíčka. I kdyby dvojka Strážců galaxie byla blbost, naservírovaná ze sixpacku Chrise Pratta bude prostě úžasná! Na jaké další fešáky se letos můžete těšit v českých kinech?

 • Chris Pratt
  V čem ho uvidíme: Strážci galaxie Vol. 2, premiéra 4. května
  Kdysi koblížek, dnes namakaný hrdina. Uvidíme ho perlit ve dvojce Strážců galaxie. Aktuálně pracuje na pokračování Jurského světa a Avengers, na obojí si musíme počkat do roku 2018.
 • Michael Fassbender 
  V čem ho uvidíme: Alien: Covenant, premiéra 18. května
  Tohoto mlčenlivého fešáka si letos užijeme hned několikrát. V říjnu ho uvidíme jako detektiva v adaptaci románu Jo Nesba Sněhulák, hraje také v novince Terrence Malicka Song to Song.
 • Ryan Gosling
  V čem ho uvidíme: Blade Runner 2049, premiéra 5. října
  Jeden z nejoblíbenějších hezounů Hollywoodu tančil a zpíval v La La Landu, v remaku slavného sci-fi předvede něco úplně jiného. A mimochodem, i on hraje v Song to Song.

 • Matthew McConaughey
  V čem ho uvidíme: Temná věž, premiéra 27. července
  Dávno jsou pryč doby, kdy byl Matthew považován za druhořádého blonďáčka z blboučkých komedií. Letos si jeho modré oči užijeme ve filmové adaptaci hororového fantasy románu Stephena Kinga.

 • Ryan Reynolds
  V čem ho uvidíme: Život, premiéra 23. března
  Ryan a jeho žena Blake Lively jsou jedním z nejvíc sexy hvězdných párů. Reynolds si získal tisíce příznivců díky parádnímu Deadpoolovi. Letos ho uvidíme ve třech filmech, tím prvním je sci-fi Život. Další na řadě je komedie 

  The Hitman’s Bodyguard, premiéra 17. srpna, pak bude následovat Truth in Advertising.

 • Charlie Hunnam
  V čem ho uvidíme: Král Artuš: Legenda o meči, premiéra 11. května
  Charlieho znáte nejlépe jako motorkáře Jaxe ze seriálu Sons of Anarchy, v květnu bude v našich kinech vládnout jako nový král Artuš.
 • Jake Gyllenhaal
  V čem ho uvidíme: Okja; Stronger; Wildlife; premiéry neurčeny
  Hned čtyři filmy bude mít letos v kinech stálice plakátů z dívčích pokojíčků – dvě sci-fi, jedno slzopudné životopisné drama a jednu dobrodružnou jízdu. Už se nemůžeme dočkat!

 • Theo James
  V čem ho uvidíme: Ascendant, premiéra 24. března
  Švihák se zviditelnil sérií Divergent a v jejím dalším pokračování ho brzy uvidíme. Chystá ale další dva snímky – thriller Backstabbing for Begginers a mysteriózní London Fields.
 • Christian Bale
  V čem ho uvidíme: Hostiles, premiéra neurčena
  Jednou Batman, navždy Batman. Sexy herec je známý tím, že je pro roli ochoten udělat cokoliv, a nejde ho zkrátka nemilovat. Uvidíme ho ve westernu Hostiles po boku Rosamund Pike.
 • Tom Hardy
  V čem ho uvidíme: Dunkirk, premiéra 20. července
  Miláček číslo jedna momentálně září v sérii Taboo, na plátně si ho užijeme v létě v historickém velkofilmu Christophera Nolana.

A pak, že akčňáky nejsou pro holky: 10 drsných ženských hrdinek, které budete obdivovat

VIDEO, ze kterého si poslintáte tričko: Takhle trénuje Chris Hemsworth