10 typů kluků, se kterými musíte hned přestat randit

Redakce

Chcete být šťastná? Chcete mít spokojený a pohodový vztah? Takový, který třeba reálně jednou skončí svatbou z lásky a založením rodiny? No tak proto ale musíte něco udělat - a začněte tím, že se konečně vykašlete na randění s následujícími typy mužů.

 1. Sexuální loudilové
  Věděla to i Bridget Jones. Sex je super, a když jste dlouho sama a nejednou se vynoří někdo, kdo ho s vámi chce, a to hodně, člověk se pak cítí naprosto úžasně. Ale v takových vztazích jde fakt jen o to jedno. Bezvýhradně. Věřte nám – been there, done that!
 2. Věční samotáři
  Pokud vám kluk na prvním rande řekne, že se nechce vázat, můžete to brát jako výzvu a pociťovat jisté uspokojení, když s ním navážete dlouhodobý vztah. Ale víc než společné bydlení z něj asi nevyrazíte – a možná ani to ne. Když se chlap rozhodne, že se nebude ženit, no tak se prostě nebude ženit. Nečekejte, že se kvůli vám změní.
 3. Akčňáci
  To jsou muži, kteří za zaneprázdněnost a tunu koníčků schovávají fakt, že nikdy nejsou schopni domluvit se s vámi dopředu a ven vás zvou na poslední chvíli. Ok, možná toho fakt mají hodně, ale celou dobu? Spíš vsázíme na to, že je baví, že lidé skáčou, jak oni pískají.
 4. Mlčenliví
  Pokud zrovna nejsou v nemocnici, neumřela jim babička nebo se nepřihodila nějaká jiná neplánovaná tragická událost, tak zkrátka nikdo není tak zaneprázdněný, aby nemohl odepsat alespoň: „Teď nemám čas, ozvu se.“ Kluci, co neodepisují, patří na smetiště.
 5. Buďjájové
  Kluci, co dávají ultimáta, se snaží ovládat vás život. A nikdo nemá právo ovládat váš život – kromě vás, samozřejmě. Jakmile padne věta „Buď já, nebo *doplňte*,“ nohy na ramena.
 6. Nezájmové
  Je těžké si to přiznat, ale někteří chlapi do vás prostě nejsou tak udělaní, jak si myslíte. Udržují si váš zájem, protože jim to zvedá sebevědomí nebo chtějí mít po ruce jistotu, ale o nic pořádného nestojí. Vykašlete se na ně.
 7. Houpálkové
  Jeden den se k vám chovají jako k princezně, druhý neberou telefony a jsou nepříjemní. Vztah s nimi je jako na houpačce – a kdo má čas na tyhle dětské hry? Vy tedy určitě ne.
 8. Shazovači
  Možná to nedělají explicitně, ale po nějaké době si toho všimnete – spadlo vám sebevědomí, už se necítíte tak krásná a máte pocit, že se vám nic nedaří. A nemůže za to třeba náhodou váš přítel, který vás neustále kritizuje a v ničem vás nepodpoří? Většinou se tím chlapci snaží vyvážit své vlastní nejistoty, takže pryč s nimi.
 9. Dowňáci
  Nikoliv muži s Downovým syndromem, ale ti, co vás prostě vždycky nechají down. Chodí pozdě, ruší schůzky, kašlou na věci, co jsou pro vás důležité – a to pořád dokola a dokola. Takový muž k vám necítí ani špetku respektu.
 10. Lháři
  To je tak jasné, že jsme tomu ani nevymysleli srandovní jméno. Zalže jednou, zalže i podruhé, a pak už vždycky. Naprostá ztráta času.

Toto je 12 fází, kterými musí projít každý úspěšný vztah

Muži prozradili, co ve skutečnosti hledají u ženy, se kterou se nakonec zaháčkují