10 typů lidí, které potkáte na taneční party

Kateřina Horáková

Chystáte se na večírek? Nemám teď na mysli posezení u piva, koncert nebo spořádanou večeři s trochou vína u starších kamarádů, ale pořádnou taneční party, která pořádně začíná kolem půlnoci a jede se do svítání. Pokud ano, připravte se - následující typy lidí tam stoprocentně potkáte!

 1. Ten, co „nepije“
  Celou dobu otravuje s tím, že nepije, teatrálně si cucá Club Maté, dramaticky odmítá panáky, a pak střih – ve tři ráno se válí na zemi ve vlastních zvratcích nebo obtěžuje okolí nesmyslným pokřikováním.
 2. Ten, co opravdu nepije
  Většinou ho poznáte podle kelímku s vodou a ztrápeného / znuděného výrazu.
 3. Ještěr
  I ještěr mívá u sebe kelímek s vodou, je to ale zpravidla voda klubová, tedy obohacená o ilegální minerály a povzbuzováky. Mezi další rysy patří nadměrné pocení, vytřeštěné oči a neustálá potřeba pohybu.
 4. Spáč
  Sedí v koutku místnosti, schoulen do klubíčka a odpočívá.
 5. Ten, co chytil druhou mízu
  Může, ale nemusí to být druhá fáze Spáče. Tzv. Druhomízáci paří na etapy a ty nejdivočejší většinou přicházejí ve chvíli, kdy by to všichni ostatní už nejradši zabalili.
 6. Holka, co brečí na záchodě
  Většinou je hrozně opilá a většinou je to kvůli chlapovi.
 7. Člověk, co neví, jak se tam octnul
  Na tenhle typ akcí normálně nechodí, ale kamarádi ho donutili, aby šel s nimi, a tak se podvolil. Zpočátku je nervózní, nakonec ale maximálně kalí úplně sám a úplně v první řadě.
 8. Pár, co by měl jít radši domů
  Páry se na podobných mejdanech buď vůbec nevyskytují, nebo se zdrží jen chvíli. Jsou ale pravidlo potvrzující výjimky, které celou dobu dávají všem najevo, že jsou tam spolu, a nechutně se oblízají. Poznáte je tak, že budete mít tendence hodit na ně deku.
 9. Tancující mimoň
  Stojí zhruba uprostřed parketu, má skloněnou hlavu, zavřené oči a jemně se pohybuje do rytmu – a to celou noc. Když na něj promluvíte, vrhne na vás zastřený a zmatený pohled, načež se lehce usměje. Nikdo nikdy neví, co je to vlastně zač.
 10. Neúspěšný balič
  Týpek, co stojí na nebo v blízkosti baru, má dost upito a zkouší náhodnými výkřiky balit cokoliv opačného pohlaví, co se kolem něj mihne. Je mu úplně jedno, že mu žádná z dam nevěnuje pozornost, natož, aby to na ni zabralo.