9 věcí, které jste nevěděli o Titaniku

Redakce

Titanik je velmi oblíbený romantický film, který známe asi všichni. Překvapivý je konec, kdy zemře Leonardo DiCaprio, což nikdo nečekal. Pojďme se podívat na seznam věcí, které jste o Titaniku nevěděli.

  1. Zjistilo se, že by se oba dva na plovoucí dveře vešli, takže Jack zemřel naprosto zbytečně.
  2. Na jednom z posledních dnů natáčení se skoro celá posádka herců nakazila z polévky s mořskými plody. Mnoho z nich bylo hospitalizováno v nemocnici a měli dokonce i halucinace.
  3. Studio chtělo, aby Jacka hrál Matthew McConaughey, ale James Cameron chtěl Leonarda DiCapria.
  4. Během natáčení ve vodě si Kate odmítala obléci neopren, takže reakce na opravdu ledovou vodu je reálná. Voda byla v Tichém oceánu jako led. Dokonce dostala zápal plic.
  5. Věta, kterou Jack řekl, že „voda je studená tak, jako by vás bodalo tisíc nožů po celém těle“ , byla skutečným citátem z Titaniku, který popisoval teplotu vody.
  6. Coru měla původně hrát LindsayLohan, ale James Cameron si myslel, že její rudé vlasy byly příliš podobné Rose a její matce.
  7. Gwyneth Paltrow měla hrát Rose Dewitt Bukater, ale konkurz vyhrála Kate Winslet. Na castingu byla i Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Angelina Jolie a další známé herečky.
  8. Dvířka, na kterých oba plavali, jsou skutečná a jsou vystavena v muzeu v Novém Skotsku.
  9. Robert De Niro měl původně hrát kapitána Smithe, nakonec to ale z důvodu nemoci odmítl.

Jak 18 let od premiéry Titaniku vypadají Leo a Kate? SPOLEČNÉ FOTO

7 nejlepších filmových pus všech dob. Která nejvíc dostala vás?