10 věcí, které silné ženy chtějí, abyste o nich věděli

Eva Vogelová

Jak se cítí silné ženy? Tohle byste o nich měli vědět.

  1. Neřeknou vám, že jim není dobře. Silné ženy se svá trápení snaží držet v sobě, aby jimi neobtěžovaly své blízké. Raději se na vás budou usmívat a říkat, že je vše v pořádku.
  2. Není pro ně těžké se zamilovat, jen neustále hledají toho správného muže. Silné ženy nehledají prince na bílém koni, ale pány, se kterými si porozumí. Mnohdy není jednoduché někoho takového potkat.
  3. Zažívají těžké chvíle, ale dokáží se zvednout ze dna. Silné ženy padají na dno také. Na rozdíl od ostatních dokáží zatnout zuby a zase se samy postavit na nohy. Mají před sebou svoje cíle a těch se drží.
  4. Dokáží přiznat své chyby. Silné ženy vědí, že nejsou dokonalé. Respektují názory druhých. Dokáží se ke svým přešlapům přiznat a omluvit se za ně.
  5. Starají se sami o sebe i ve chvílích, kdy nemusí. Silné ženy si mohou najít ohleduplné muže, kteří je zahrnou láskou a penězi. Materiální zázemí si však dokáží obstarat samy. Nepotřebují být na nikom závislé. Naopak jim vyhovuje, když vědí, že se mohou spolehnout samy na sebe.
  6. Umí s lidmi komunikovat a respektovat je. Vztahy jsou v životě každého člověka velmi důležité. Silné ženy dokáží navazovat silné vztahy se svými blízkými, kamarády i známými. Někteří lidé si je snadno oblíbí, protože se chovají ke všem se stejným respektem.
  7. Pochopily, že rozchod s partnerem patří do života. Nešťastné ukončení dlouhodobého vztahu dokáže zničit každého. Někteří lidé se z toho hroutí. Silné ženy si uvědomí, že to bylo nevyhnutelné a potřebné. Několik dnů budou ronit slzy, prožijí hluboký smutek, ale rozchod nevnímají jako katastrofu. Mají rády samy sebe a to jim pomáhá překonat velkou bolest. Věří, že každá negativní zkušenost člověka posouvá dál a otevírá mu lepší možnosti.
  8. Nenechají se nikým ponižovat. Silné ženy za sebe bojují. Za žádnou cenu nedopustí, aby na ně někdo neoprávněně křičel nebo s nimi manipuloval. Pokud by se to dělo v práci, raději z ní odejdou, i když zrovna nebudou mít žádnou jinou.
  9. Dokáží dát lidem druhou šanci. Někdy se může stát, že je blízcí podrazí. Silné ženy jim zvládnou odpustit.
  10. Setkávají se s jinými silnými ženami. Důvod je jednoduchý. Hledají inspiraci a motivaci pro svůj život. Ony také občas neví, kudy kam. Potřebují občas popostrčit, aby věděly, jakým směrem se mají dále ubírat.